2733
2734
عنوان

پسرعموم بدجور تب کرده چه غلطی بکنممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 35 پست
شلی عضلات میاره و تنگی نفس میده گاهی بدنشون کهیر میزنه بعضی وقتا دمای بدن بچه زیادی میاد پایین و تشن ...

بجه من به بروفن حساسیت داره استا هم تبشو پایین نمیاره.هر بار زفتیم دکتر براش تجویز کردن از دوسال به بعد. خدارو شکر مشکلی هم پیش نیومده.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرااینومیگی من دوره هایی که گذروندم یک پرستاربودکه ازمنوشماقطعابیشترحالیشه گفته بودن که باید روی شقی ...

اینکه از یه نفر بشنوی و دوره هاشو بگذرونی بنظرم خیلی فرق داره تا اینکه این شرایط برات پیش بیاد و پزشک متخصص مغز و اعصاب بگه این حرفو 

2731
اینکه از یه نفر بشنوی و دوره هاشو بگذرونی بنظرم خیلی فرق داره تا اینکه این شرایط برات پیش بیاد و پزش ...

خب اونم که کتابدونوشته پزشک خیلی بزرگی هست واون خانم هم ازروی اون کتاب ودانسته هاش دوره برگذارمیکرد

خب اونم که کتابدونوشته پزشک خیلی بزرگی هست واون خانم هم ازروی اون کتاب ودانسته هاش دوره برگذارمیکرد

نمیدونم واقعا این شرایط بهتره از پزشک شخصی خودشون بپرسن اختلاف نظر هایی وجود داره