2733
2734
عنوان

خدای من خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 17 پست
سلام تجربیم

چطور زدی کنکور و

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
من پارسال درصدام روانشناسی ۸۶اقتصاد ۵۵جامعه۶۰عربی ۲۸فلسفه ۱۵فنون ۱۵تاریخ ج ۸ ولی منو حتی دعوت ب مصا ...

من که قبول نشدم ترم اول رفتم رشته ادبیات چون عاشق ادبیاتم ولی خب خداروشکر بهمن قبول شدم و واقعا خوشحالم امام رضا خیلی کمکم کرد

من همون دور اول مصاحبه دعوت شدما

او قند روزهای تلخ من است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید