2733
2734
عنوان

این چیه زیر فرشم پیدا کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 56 پست
اغا کرم به این بزرگییی😭😭😭 اگه کرمه من الان سکته میکنم. میگم ممکنه کرم گربه باشه؟ ی بار ی گربه ام ...

ممکنه حتی داخل اون سبزیجات که خریدی بیرون اومده باشه ، بلاخره یکی بوده و تموم شده و دیگه ندیدی 

کرم روش نوشته داره؟😐

نوشته نیست اینا انگار بادکردگیه مثلا امحا و احشا کرم بزرگوار هست😂 ممکنم هست استخوان سوخته باشه 

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه حتی داخل اون سبزیجات که خریدی بیرون اومده باشه ، بلاخره یکی بوده و تموم شده و دیگه ندیدی 

باور میکنی سبزی نمیخوریم😂 البته تصمیم دارم بخورم کم کم

گلدون اینام خاکش هیچ حشره ای نداره چون خودم کاشتم گلامو خاکشو خریدم و چک کردم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
یا پلاستیک دست بزن ببین سفته یا نرمه ؟ اگه سفته ک استخون حیوونه و طلسمه 

سفته.با دستم دست زدم. حالت الاستیک داره یعنی ارتجاعیه ولی فشار بیارم میشکنه. بعد حس میکنم استخون حیوونه و سوزونده شده😑

انگار روش نوشته داره جنسش چیه اهنه پلاستیکه کاغذه چیه استخونم میتونه باشه

یا کرمه یا استخون.

چوب نیست

دست میزنم یکم خم میشه ولی بیشتر فشار بدم میشکنه و پودر میشه. انگار سوخته

کرم خاکیه خشک شده از داخل خاک گلدون اومده  چیر‌مفیدی هست برا خاک گلدون

کرم خاکی ک ب این بزرگی نیس اوووق

من بچه بودم تو خاک و خولا بودم کرم خاکی زیاد دیدم 

کرم خاکی ک ب این بزرگی نیس اوووق من بچه بودم تو خاک و خولا بودم کرم خاکی زیاد دیدم 

تو باغچه خونمون داریم بعضی وقتا میان بیرون رو موزاییکا میمیرن همین اندازن

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
چجور خیلی تمیزید ولی دوسال فرش جابه جانکردی؟؟؟؟؟

عزیزم نیاز ب شست و شو پیدا نکرده و همیشه زیرشو جارو میکنیم ولی دیگه نه تا اون وسطو

تو باغچه خونمون داریم بعضی وقتا میان بیرون رو موزاییکا میمیرن همین اندازن

وای حالم بهم خورد حقیقتا ترجیح میدادم طلسم باشه تا کرم🤢