2733
2734
عنوان

کیا مثل من پی ام اس دارم که ریده تو زندگیشون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 26 پست
منم مثل سگ میشم میشینم گریه میکنم  بعدامیگم واقعا چرااین کارا کردم اصلا دست خودمون نیست

خداییش اصلا دست خودم نیست یعنی دیروز از صبح الکی حالم خراب بود حالش شوهرمم خراب کردم اون بدبخت مراعات میکنه ولی خب گناه داره خودشو بچم .. الکی داد میزنم حساس میشم میاد پیشم میشینه به میگم نچسب بهم بچم صدام میزنه داد میزنم هااا چی میخوای ولم کن

کجا باید بریم این پی ام اس و نداشته باشیم من ده روز قبلش شروع میشه تا برسه ب روز پریودی هی بدتر و بدتر میشه بچمم میزنم بعذش عذاب وجدان و...

کاربری سوم 🥲 سال ۹۷ کاربری اولمو زدم 🥲سر هیچ و پوچ خودمم نمیفهمم چرا میام میبینم زده تعلیق شدی نی نی یار خیر نبینی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطورم خیلی شدید ولی جدیدا میرم کاکائو میخورم و گل گاوز زبون و سنبل الطیب  با لیمو عمانی ...

گیاه سنبل الطیب ؟ از کجا بگیرم چجوری درستش کنم ؟ واقعا خوب میکنه حالو ؟. گل گاو زبون خیلی اثر نمیکنه برام

منم چند ماهه از نظر روحی به شدت بهم میریزم کلا زندگی به چشمم نمیاد به سرصدا حساس میشم حالم بد میشه ...

دقیقااا چیزای که حالمو خوب میکنه تو این ده روز اصلا اثر نمیکنه .. الان الکی افسردم ناراحتم اشکم میخواد در بیاد ولی خودمم نمیدونم چرا !! کاش بدونم حداقل چرا الان عصبی و ناراحتم

2731
کجا باید بریم این پی ام اس و نداشته باشیم من ده روز قبلش شروع میشه تا برسه ب روز پریودی هی بدتر و بد ...

من پریودیو میتونم تحمل کنم ولی این ده روز قبلشو اصلاااا دیروز اولین روزش بود !! تا نزدیک میشه بدتر میشه خیلیییی 

دیروز که ریدم به همه خدا این روزای بعدو کمکم کنه خیلی حالم بده

دقیقااا چیزای که حالمو خوب میکنه تو این ده روز اصلا اثر نمیکنه .. الان الکی افسردم ناراحتم اشکم میخو ...

عزیزم دلیلی نداره ولی شنیدم اگر پی ام است اینجوریه باید بری پیش روانشناس چون طبیعی نیست

من ورزش خیلی حالمو خوب میکنه