2733
2734
عنوان

اسامی ضدآفتاب های ایرانی که نباید بخرید👇

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 48 پست
این که گفتم فرانسویه

اصلا ایرانی خارجی نداریم گارنیه هم آلمانیه کاملا آشغال پر از عطر الکل مواد نگه دارنده من نمیدونم خودتون میدونید بزنید چون من فقط محصولاتی باکیفیت شناخته شده رو میخرم اونم با تحقیق پوست خیلی مهمه

اگر منظورت فیوژن واتر ژنوبایوتیک هستش باید بگم که پیچی که اسی میگه این ضد آفتاب رو هم رد کرد و گفت ک ...

ممنون از نظرتون عزیزم

منم صرفا تجربه‌ام رو گفتم🌹

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما تاحالا لارش پوزای یا بیودرما یا بیوتی آف جئسون زدید که معنی خوب بودن رو بدونید البته ک نه ایرانی ...

اره لارش پوزای زدم چند تا مارک خارجی خوب دیگه هم زدم نمیکم بد بودن منظورمه ایرانی ها خوبن 

2731