2733
2734
عنوان

دوست داشتم ببینم مرد بودن چجوریه 🤐🤐🤐🤐🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچکدوم بهتر و راحت تر از هیچکدوم نیست  دوتایشون بدبختی های خودش و دارن

بنظر من مرد بودن بهتره 

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋🦋🦋❤️۱۴۰۳/۳/۲۳❤️
اونموقع به جاي اينكه بهت بگيم جوجه گوگولي بايد ميگفتيم گرگي لولويي . 

با رضایت خودش بابا 

تجاوز ک نمیکنم😂

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2731
انقدر خوبه؟ 😍😍

رابطه جنسی فک کنم خوب باشه دیگ 

مگ میشه بد باشه 

تو چرا دلت خاس😂

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
تا اونجایی ک از مطالب این سایت فهمیدم  هر وقت دلت خواست خیانت کن  دروغ بگو  چشم ود ...

کسی هم حق نداره غرورتو بشکنه😨

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.
دیدشون به زندگی ، بستگی به درآمدش داره ، بستگی به این داره آیا تونسته زندگی خوبی برا خانواده ش فراهم ...

منظورم پسر های مجرد هستن 

چرا خیلی ادعاشون میشه 

چرا مغرورن 

چرا دروغ گو  هستن 

چرا ظاهر پرست

چرا زیاد. خیانت میکنن

چرا با همه زنای خوشگل لاس میزنن

چرا......

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋🦋🦋❤️۱۴۰۳/۳/۲۳❤️
با رضایت خودش بابا  تجاوز ک نمیکنم😂

آها . بالأخره قبل از رضايت بايد فريبش بدي . بايد اغفالش كني . بهش قول ازدواج بدي و بعدا بزني زير قولت . و ... . پس نميگيم گرگي . بهت ميگيم روباه مكار . 

من تا همین چن ماه پیش از جنسیتم راضی بودم، اما حالا میگم کاش مرد بودم 

یه سری از دغدغه ها ومشکلاتی که ما خانوما داریم آقایون ندارن 

البته بلاعکسم هست

اما کاش فقط چن روز مرد میبودم، ببینم چ حسی داشت 

مثلا دوسدختر داشتن، یا زن داشتن چحوری بود🤣😂