2733
2734
عنوان

نامزدم بهم پول نمیده

| مشاهده متن کامل بحث + 2130 بازدید | 111 پست

منم عقدم 

شوهرم اسی کلا دوست داره بهش بگم واسه پول بهش گفتم ماهیانه بده یه چند باری هم ماهیانه داد برجی ۳ تومن باز مثل قبل شد ولی یه آدمیه که هر وقت گفتم پول بده نه نگفته ریخته برام مثلا بگم ۵ تومن هم بده می خوام برم فلان چیزو بخرم میده بهم ولی عادت داره که همش بهش بگم واسه پول اینجوری دوس داره منم دیدم اینطوری بیشتر از ۳ تومنه خرجم میکنه  دیگه بی خیال شدم😅

شاید شوهر توهم دوس داره که واسه پول بهش بگی مثلا عادتش اینطور باشه مثل شوهر من

تو هر وقت پول نیاز داری بهش بگو اصلا خجالت هم نکش 

والا کارت شوهر من دست منه هرجقد بخوام میتونم خرج کنم اتفاقا منم عین شما فکر میکردم و خرررج میکردم نت ...

متاسفم بابت همسرتون بعضی مردا رسما ذاتشون خرابه کاریش نمیشه کرد ولی همین ک این کار و کردید خودش نشون دهنده کار درست بوده الان اگ داشت خرج اون میکرد بهتر ک نداشت و نتونست بکنه

تیکه برای چی مگ اصن شما رو میشناسم ک بخوام تیکه بندازم 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا ذاتن حمایت گرن و وقتی نزاری این حسشون باتو ارضا شه شک نکن میرن سراغ کس دیگه ای

الان دگ از حمایت گریشون چیزی نمونده خیلی گاو شدن😂شما چقد خرج خودت میکنی درماه جانم؟

2731
مردا ذاتن حمایت گرن و وقتی نزاری این حسشون باتو ارضا شه شک نکن میرن سراغ کس دیگه ای

هرچی بخوام برام میخره ... دیگه چی می‌خوام ازش؟؟ ... 

تو این ۱۰سال ک سر خونه زندگیشه ... خدارو شکر ... همینطوری هم  میمونه ... چطور به خودت اجازه میدی بگی شک نکن ک خیانت می‌کنه 😒 متاسفم برات 

من شوهرم تو عقد ازم توقع داشت خرجشو بدم😐عید اول گفتم لباس میخوام بخرم پول بده گفت تو چی میخوای برام بخری

ولی بعد عروسیمون پول و کارتاش کلا دست منه، چیزی لازم داشته باشه از من پول میگیره

باید بفهمی خسیسه یا ازین مرداییه که میگن خرج زن تو عقد به عهده پدرشه

خب منم عقدم اینم نمیده

عه من فکر کردم نامزدی....پس عادتش نده اگه الان عادت کنه دیگه تو زندگیم همینه....یبار بدون دعوا اینا قشنگ این موضوع رو حل کن بگو من نباید واسه هرچیزی دستم جلو تو دراز باشه باید واسه کاری که میخوام بکنم یا چیزی که میخوام بخرم پولشو اول داشته باشم.... بگو نباید هیچوقت کارتم خالی باشه

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂