2752
2734
عنوان

شومیز جدیدی ک دوختم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 43 پست
یه سوال داشتم اول باید شلوار دوزی رفت یا مانتو دوزی؟ اولین بارمه

اگه آموزشگاه میری که اول دوره نازک دوزی باید بگذرونی بعد میتونی بری مانتو یا شلوار یا الگوسازی و ...

دوره هایی که اینستا میفروشن و اطلاع ندارم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه آموزشگاه میری که اول دوره نازک دوزی باید بگذرونی بعد میتونی بری مانتو یا شلوار یا الگوسازی و ... ...

آموزشگاه میرم منتها نازک دوری نداره فقط اینا با خیاطی بدون الگو اینا رو داره

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا
2731

آها، من منظورم آموزشگاهی بود که زیر نظر فنی و حرفه ای هستن و با الگو کار میکنن ، حالا من جای شما بودم اول دوره مانتو میرفتم دوخت بالاتنه رو یاد می‌گرفتم بعد میرفتم سراغ شلوار 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
چند؟  من می‌خوام برم جدا جدا داره  بعد یعنی غیر حضوری یاد گرفتی چه خوب

والا دوسال پیش اسفند ماه ۲۰۰تومن دادم چند مدل شومیز بود 

بعد تو خود پیج اینستاشم ی عالم مدل گذاشته بدون حتی اینکه ذره ای بلد باشی خیاطی میتونی بدوزید پیجشم zahra_style

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
مبارکت باشه اسم دورش چیه یا لینک داره میدی

برو پیج zahra_styleهر دوره ای بخوای از صفر یاد میده 

کلی آموزش رایگان داره 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

برو این پیجو نگا کن zahra_style

سلام عزیزم چقدر قشنگ دوختی مبارکت باشه  راستی خونه جدید هم مبارک، ایشالا به سلامتی و دل خوش & ...

سلام خانم گل کجایی دیگه نیستی 

قربونت برم قابل نداره

سلام خانم گل کجایی دیگه نیستی  قربونت برم قابل نداره

بیشتر خواننده کامنت ها هستم عزیزم 🌹 هر از گاهی به تاپیک هات سر میزنم به یاد اون موقع ها که هر روز عکس گل میزاشتی   مواظب خودت باش  😍 

بیشتر خواننده کامنت ها هستم عزیزم 🌹 هر از گاهی به تاپیک هات سر میزنم به یاد اون موقع ها که هر روز ع ...

فدات عزیزم توهم همینطور