2733
2734
عنوان

من خیلی عادت دارم تلفن دست بگیرم با دوست و اشنا زنگ بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 22 پست

برای ترک عادت منفی باید انجام دادنش رو سخت کنی باید به این فکر کنی چطوری میتونی مراحل انجامش رو برای خودت سخت کنی مثلا شاید پاک کردن مخاطبینی که یه سره زنگ میزنی گزینه خوبی باشه و همه رو توی دفتر بنویسی و دفتر رو بذاری بالای یه کمد اینطوری کی حال داره بره شماره رو پیدا کنه احتمال بی خیال شدنت هست 

کم کم یه جایگزین درست براش تعریف کن مثلا از دکتر اسنپ یا هر اپ پزشکی دیگه یه مشاور ارزون قیمت پیدا کن فقط به اون زنگ بزن حداقل جواب کسی رو می‌شنوی که یه چیزایی هم می‌دونه کم کم باعث رشدت هم میشه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

ی بار یکی ضایت میکنه خخخخخ

خوب فضول نباش

بعدشم مگ جایزه میدنت ک اینکارو‌میکنی تازه شاید جلو خودت نگن ولی پشت سرت میگن بی بی سی شده دخترع یا میگه خبرچین یا میگن چقد وراجه من یه دختر عمو دارم این شکلیه باور کن زنگ‌میزنه الکی قط میکنم روش میگم یکی اومد خونه ک دیگ تمومش کنه خرف زدنو همه بش میگن بی بی سی خخخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخلاق خیلی بدی داری برای دیگران خیلی ضرر داره و یه روز باعث یه دعوای بزرگ میشی

من دو به هم زنی نمی کنم 

حرف از این و اون نمی زنم به هم 

میگم ادم عاااااادت دارم مدام تلفن دست بگیرم با یکی  مدام دردل کنم و حذف بزنم در مورد خودم و اتفاق مربوط به خودم همین

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2731
توام درونگرایی؟

تقریبا 

تلفنی فقط با همسرم مادرم و پدرشوهرم حرف میزنم اونم چون مجبورم

برای تبریک عید و اینجور مواقع واقعا حس بدی دارم 

حالا خیلی خوش سر و زبونم هستم 

نور امید خبر از آمدن رنگین کمان می دهد.🌈