2733
2734
عنوان

میشه غذای جدید معرفی کنید؟🥲😂

| مشاهده متن کامل بحث + 390 بازدید | 35 پست
عشقم من خودم محصلم بلدنیستم بخدا مامانم درست میکنه بزن اینترنت نگاه کن یاتواینستاپیج های آشپزی هم هس ...

مرسی

آخه اونایی که درست کردن تکنیک اینا بیشتر دستشونه،مال گوگل معمولا عجق وجق درمیاد😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بولانی هم غذای افغانیه خوشمزس

مرسی ک معرفی کردی اشنایی نداشتم باهاش

حتما امتحان میکنم عزیزم 🩷

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2731
عزیزم دستور پختش میگی لطفا

برنجتو نیم پز میکنی ابکش میکنی میزاری کنار بعد پیاز رو بصورت خلالی برش میزنی ب همراه روغن تفت میدی بهش یکم زرد چوبه بزن رنگش طلایی میشه گوشت چرخ کرده هم اضافه کن و خوب تفت بده پودر دارچین و ادویه بزن گوشت که تفت شد فلفل دولمه که بصورت مربعی برش زدی رو اضافه کن بعد پنج دقیقه هویج رنده شده رو اضافه کن تفت بده دوست داشتی سع عدد گوجه فرنگی رنده شده بزار با یک یا دو قاشق رب بازم ده دقیقه همه موادو تفت بده زیرشو خاموش کن نمک هم یادت نره بزنی 

در اخر با برنج خوب مخلوطش کن و بزار دم بکشه

نوش جان😍