2733
2734
عنوان

اعصابم شدیداً خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 118 بازدید | 25 پست
چه پرتوقع این تبریکا لطفه و از سر عشق و علاقه نه از سر وظیفه و اجبار ثانیا اون که معلم تو نیست به خو ...

هعی چی بگم 

الان با این حرفاشون باعث شدن من دل سرد بشم دیگه دلم نمی‌خواهد بیام خونشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با کی برم آخه خونه رو دادن دست من خودشونو رفتن بیرون چون کار داشتن شوهرم سر کاره

خب ب شوهرت بگو برگشتنی از سرکار بخره و بیاره

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731
الان که دیگه فایده ای نداره تازه منم با این حرفایی که زد دیگه دلم نمی‌خواهد حتی باهاش صحبت کنم

دیگه صلح الان بهتره از جنگ تا آخر عمره...

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
هعی چی بگم  الان با این حرفاشون باعث شدن من دل سرد بشم دیگه دلم نمی‌خواهد بیام خونشون

همین بهتره از اول رفت و آمدت کم کن من هرکسی رو دیدم خیلی رفته خونه ی طرف مقابل به شدت پشیمون شده چون دیگه حد و مرزی بینشون نمونده 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
من آخر هفته ها میرم خونشون

همونو هم بکن هشت روز یه بار بعد ده روز یه بار البته کم کم اینجوری بیشتر ازت حساب میبرن اگه هم گفتن تو با ما صمیمی نیستی با لبخند بگو هستم ولی بازم کارت ادامه بده باور کن یه عمر راحت میشی ، راستی بهت چی گفت که اعصابت خورد شد؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
همونو هم بکن هشت روز یه بار بعد ده روز یه بار البته کم کم اینجوری بیشتر ازت حساب میبرن اگه هم گفتن ت ...

بلا نسبت چرت و پرت

امشب قراره بریم عروسی و منم فراموش کردم کفش سفیدم رو با خودم بیارم که با شومیز و دامنم سته

بعد برداشته میگه تو عروس بی زوقی هستی حتما راضی نیستی از این ازدواج و  من ازت توقع داشتم بهم روز معلم رو تبریک بگم تبریک نگفتی و... از این حرفا

باور کن با این حرفاش اون یزره زوقی هم که داشتم از بین رفت

بلا نسبت چرت و پرت امشب قراره بریم عروسی و منم فراموش کردم کفش سفیدم رو با خودم بیارم که با شومیز و ...

ای بابا از اون آدماییه که حس و حال کل روز آدم خراب میکنه از یه گوشت بگیر از اون یکی بده بیرون اتفاقا کاملا عادی باش فکر نکنه تونسته به هدفش برسه و ناراحتت کنه این که گذشت ولی بهترین کار از این به بعد دوری و دوستیه