2733
2734
یه چند باری  چوب دارچین هم بسوزون ( میگن‌ دارچین ادویه ی رزق و روزی آور هست

برای باز شدن بخت چی بلدین؟ شما ازدواج کردین؟

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه چند باری  چوب دارچین هم بسوزون ( میگن‌ دارچین ادویه ی رزق و روزی آور هست

اره اونم شنیدم خوب بود 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
میشه کامل بگی عزیزم 

هفت تا دونه فلفل بذار جلوت به هر کدوم ۲۱حمد ۷تا آیت الکرسی بخون بعد دونه ی بعدی 

بعدش فلفلا رو با یه کاغذ که اسم شوهرت و پدرو مادرشو که نوشتی بنداز تو اسفند دود کن با شعله کم بسوزون کامل که سوخت بریز تو یه قابلمه با یکی دولیوان آب بذار بجوشه خیلی شعله کم باشه چند ساعت بمونه روگاز ،هرچقدر بیشتر بجوشه بیشتر دلش میجوشه واسه برگشت 

فقط پشت به قبله باشی ،بین خوندنت اصلا پانشو و حرف نزن ،اولش با اسم طرف و پدر و مادرش نیت کن واسه برگشت فلانی زاده ی فلانی و فلانی ،بهتره بعد اذان مغرب باشه و حتما تو ساعت مشخص 

هفت روز باید بخونی به هفت روز نمیکشه اگه قهر باشه میاد دنبالت حتی اگه کارای دادگاهو هم کرده باشه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731
هفت تا دونه فلفل بذار جلوت به هر کدوم ۲۱حمد ۷تا آیت الکرسی بخون بعد دونه ی بعدی  بعدش فلفلا رو ...

مرسی عزیزم

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
ینی رو هر فلفل ی حمد ی ایه الکرسی میخونیم بعد میسوزونیم ؟ ۴۱تا؟ 

گفتم بالاتر عزیرم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
مرسی عزیزم

خواهش میکنم 

من یبار انجام دادم به نیت بازگشت معشوق  معشوقم ک باز نگشت ولی ب طرز معجزه اسایی رزق و روزی او ...

همین دعای فلفل سیاه و انجام دادین؟ چه نیتی میکنید روزیتون زیاد شد ؟به چه صورت انجام میدید میشه توضیح بدید

آره کار موکلای طلسم‌ بوده تا چله رو رها کنی  منم برنامه ریزی کردم چله هامو بار اول بندازم م ...

سلام . میگم شما که ماشالله خیلی وارد هستین میشه منم مشکلمو بگم بگین چه چله ای بردارم زود جواب بده

اگه ممکنه درخواست دوستی بدم بهتون

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤
همین دعای فلفل سیاه و انجام دادین؟ چه نیتی میکنید روزیتون زیاد شد ؟به چه صورت انجام میدید میشه توضیح ...

من دفعه اول واس بازگشت نیت کردم ۴۱تا فلفل رو هر کدوم ی قریش انداختم تو ذغال ولی واس بازگشت جواب نداد عوضش روزیمون زیاد شد انگار گره باز میکنه از اون ب بعد سعی میکنم هر ماه فقط ب نیت رزق و روزی بسوزونم

به نظرم کار خوبی نیست قران‌رو  به چیزی بخونی وخدا ببخشدم

بعد بسوزونی

به نظرم این کار عاقبت خوبی نداره و شاید باعث ورود اجنه به زندگی بشه.

چقدر زیبایند  آنان که از ریشه خوبند!

بای باز سدن بخت در تاپیک اولم هست چله های باطل سحر و بعد آزمون مزاج اختری ( برای ابنکه بدونیم حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو چه سطحی جواب میده ) بعد چله های بخت گشا 

من فعلا ازدواج نکردم ( و اینارم تو این چند سال از نی نی سایت یاد گرفتم و جمع کردم 

برای من مدام دعا ( دعای بد ) میگیرن وگرنه باطلی کاری نداره 

،،، چند سری چله های باطل سحر انجام دادم نشونه های باطلی و باز شدن هم دیدم اما بیفایده بود جریان شکست چله هام رو در نی نی سایت گفتم عزیزی گفت باید بعد از چله های باطل سحر " یا وسطای چله " حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو تهیه میکردی و میبستی به بازوی راستت ( بازوبند) اگه بستن به بازو ممکن نیست بنداز گردنت ( گردنبند جا دعایی ) و گفت که بهتره حرز روی پوست حیوان حلال گوشت مثل گوسفند گاو آهو بز اهلی کوهی که بهترینش آهو است 

اما اما چند ماه بعد من اتفاقی ویدئویی از استاد حکیم محسن اسماعیلی دیدم که داشت توضیح میداد حرز برای هر کسی رو چه سطحی جواب میده ( منظورش مزاج اختری هست که در تاپیک اولم هست = آزمون مزاج اختری