2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی هم ب من بگه خونم چ موقع آماده میشه و میرم داخلش 🥺

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
2731
ای شیطون😅

اگه حس ششم درست بود که وضع خودم این نبود😐💔دائم در حال اشتباه کردن ولی عمیقأ به کسی نیاز دارم که آینده رو برام پیش بینی کنه

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....
۲۱مهر اومد تو ذهنم 😁قدش متوسطه موهاش مشکی شیک پوشه خواهش میکنم ولی بازم میگم من حس ششمی نیستم رو حر ...

مرسی عزیزم،مشخصات برادرم چیه و چه زمانی با چه کسی ازدواج می کنه؟مرسی عزیزم

مرسی عزیزم،مشخصات برادرم چیه و چه زمانی با چه کسی ازدواج می کنه؟مرسی عزیزم

قد بلند یا متوسط رو به بلند موهاش همش قهوه ای میاد تو ذهنم با چشماش شایدم مشکیه ۷سال یا ماه دیگه دختر همسایه دختر خاله اینا اومد تو ذهنم (البته من حس ششمی نیستم هرچی میاد تو ذهنم میگم)

من نمی‌دونم چطور ولی قول میدم همه چی رو درست کنم....