2733
2734
۶ماهش

وااایی نی نی منم ۶ ماهو یک هفتشو

چندم به دنیا اومد دخملت؟؟

دندون دراورده؟؟

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر خوب که برات کادو میخرن.. قدرشونو بدون🥰 خوبه که... نمیدونم چقدر ازشون دلخور هستی ولی همین م ...

اخه ببخشید سرتو درد میارم، این دوتا دست دادن دست هم هفته ای یه بار داداشم یه دعوای بدی راه میندازه مامانمم با این جهت ک حق با منه هی طرفداری اونو میکنه، اونم مثلا ۳٠ سالشه از بچگی خیلی حرف های بدی بهم گفته: تو گیجی، تو بی عقلی، دست و پا چلفتی، تو چلغوزی، تو هیچی حالیت نمیشه و.....، مخصوص وقتی بابام خونه نباشه چون بابام و داداش کوچیکم خونن هوامو دارن اوناهم هیچی بهم نمیگن بابام پشتم وایمیسته

خداصه هفته ای یه بار انقددد اذیتم میکنن ک سر درد شدید میگیرم انقد گریه میکنم ک صبحا میرم کلاس چشمام پف میکنه اصلا باز نمیشه به زور میبینم 

۸.۸.۱۴۰۲

ای جونم😘😘

نی نی من دوم آبان دقیقا ۶ روز بزرگتره.

دختر منم دندوناش خیییلیزی اذیتش میکنه ولی هنوز در نیومده.

دختر منم سینه خیز نمیکنه دنده عقب میره و میچرخه و سعی میکنه حالت چاردستو پا ب خودش بگیره باسنشو میده بالا ولی نمیتونه هنوز

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
اخه ببخشید سرتو درد میارم، این دوتا دست دادن دست هم هفته ای یه بار داداشم یه دعوای بدی راه میندازه م ...

آخی💔انگار داری از خواهر من میگی. 

13 سالش هس و داداشم و مامانم خیلی از بچگی همین کلماتی که از داداشت میشنوی رو بهش گفتن و میگن.. خیلی هم میگم نگید.. بچه هس روش تاثیر میزاره. تو دوره بلوغ هس.. حساس هس

اصلا گـوش نمیدن

خداکنه داداشت سرعقل بیاد و دیگه اینجوری نگه و مادرت هم پشتت دربیاد و بهش اجازه بی احترامی نده

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
آخی💔انگار داری از خواهر من میگی.  13 سالش هس و داداشم و مامانم خیلی از بچگی همین کلماتی که از ...

عزیزم... والا رو من ک تازه داره تاثیر میذاره من سعی میکنم از بابام پنهون کنم ک منم به مشکلاتش اضافه نشم اما اینا نمیذارن، هر حرفی بهم میزنن بعد ک بابام میاد به مامانم میگه چرا گریه کرده مامانم میگه هیچی بابا مثلا داشتیم شوخی میکردیم زده زیر گریه یا داشتیم باهاش درمورد درسش حرف میزدیم گریه کرده مامانم فقط جلو بابام باهام خوش رفتاره و فقط برا کارای خونه منو می خواد

ایشالا خدا از دهنت بشنوه، ایشالا سایه بابام از سرم کم نشه وگرنه این دوتا منو یا دق میدن یا روانی میکنن 

تو هم سعی کن بهشون بفهمونی این کارو نکنن خیلیییی رو روانش تاثیر داره🥺💔💔

عزیزم... والا رو من ک تازه داره تاثیر میذاره من سعی میکنم از بابام پنهون کنم ک منم به مشکلاتش اضافه ...

چه بی رحم هستن😕

شما به حرفاشون توجهی نکن و اعتماد به نفست رو بالا ببر. 

از ته دلم دعا میکنم به آرامش برسی

خدا پدرتو برات نگه داره عزیزم

ممنونم بابت دعای خوبت خیلی از حرفات ارامش گرفتم انگار یه باری از دوشم برداشته شد 🥺❤❤❤❤

فدات.. روزت هم پیشاپیش مبارک

الهی که همیشه دلت خوش باشه و لبات بخنده💕🥰

اول لطفاً دعام کن هروقت خواستم باردار شم خدا ی دختر     خوشگل سالم بده بهم ‌واقعاجزآرزوهامه   ممنونم

پلاک طلاظریفم میتونی بخری یا زنجیرطلا با پلاک کیتی گربه طلا ست ظریف 

طلام نشد خیلی چیزای نازدخترونه هس عروسک کیف 

😐