2752
2734
آره چون حقشونه هر چن وقت هار میشن ب چشم میبینم ک چطوری الکی موتوریای بدبختو میگیرن چن بار خودم جل ...

پسر همسایه ما کلی موتور دزدی تو خونه شون انبار کردن 

همیشه هم شوکر و چاقو همراهش 

یکی ببینش بیرون میگه چقد خوشکل و خوش تیپ و جنتلمنه ولی همسایه های که میشناسن میدونن چقدر سابقه داره تاحالا چند بار هم پلیس گرفته اش ولی باز با پارتی آزاد شده 

تو از کجا میدونی اون موتوری که باعث فرارش شدی خلافی نکرده؟ 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
پسر همسایه ما کلی موتور دزدی تو خونه شون انبار کردن  همیشه هم شوکر و چاقو همراهش  یکی بب ...

چون پلیسا برنامه میریزن هر چن وقت فلکه رو میبندن

جوونایی ک تک سر نشینه میگیرن

بعدم اون تنها نبود

قشنگ ی خیابونو بسته بودن

هر قسمت چنتا وایستادن

ی نیسانم دور فلکه زده، موتورارو میگیرن میندازن داخلش

برو ک رفتی

حالا اون جوون چقد بدوا تا دوباره وسیلشو در بیاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون پلیسا برنامه میریزن هر چن وقت فلکه رو میبندن جوونایی ک تک سر نشینه میگیرن بعدم اون تنها نبود ...

اگه خلافی نکرده باشه و موتور سرقتی نباشه میایسته مدارکش رو نشون میده و تمام نهایت یه بازرسی بدنی میکنن که موادی  چیزی همراهش نباشه 

ولی وقتی طرف مشکوکه و مدارک نداره موتور رو انتقال میدن  

تا وقتی از چیزی صد در صد مطمئن نیستی به خودت احازه نده نفرین کنی چون انرژی منفیش بر میگرده 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

سلام

الان از روی عصبانیت گفتین لغو کن یا واقعا درخواست تعلیق دارین؟

من قبلا برای یکی تگ کردم می گفت نمی خواهم لغو بشم.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.