2752
2734
عنوان

بارداری با بیماری هاشیموتو

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 20 پست
دکتر خوب زنان تا دلت بخواد... دکتر سکینه موید محسنی، پیشش زایمان داشتم و علمش نسبت به بیماریهای خود ...

چه خوب اتفاقا تعریف دکتر موید محسنی رو شنیدم .

خیلی ممنونم . خدا خیرت بده که معرفی کردی 🌷

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چه خوب اتفاقا تعریف دکتر موید محسنی رو شنیدم . خیلی ممنونم . خدا خیرت بده که معرفی کردی 🌷

سومین سزارین من باید سختترین میبود

ولی حقیقتا عالی جراحی کرد با کمترین عوارض

به علاوه سواد و مطالعات بالا 

ایشون از سال ۷۴ پزشک زنان خانواده و بستگان ما هستن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سومین سزارین من باید سختترین میبود ولی حقیقتا عالی جراحی کرد با کمترین عوارض به علاوه سواد و مطالع ...

من آخرین بار پیش یه دکتر رفتم خیلی بهم استرس داد گف ذخیره تخمدانت پایینه و فلان . در حالیکه که بعدا تو آزمایش مشخص شد پایین نیس . 

خودمم وسواس فکری دارم و واقعا نیاز به ی دکتری دارم بهم آرامش بده 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
من آخرین بار پیش یه دکتر رفتم خیلی بهم استرس داد گف ذخیره تخمدانت پایینه و فلان . در حالیکه که بعدا ...

هم موید محسنی خوبه هم زهرا رضایی

جفتشون رو امتحان کن

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
هم موید محسنی خوبه هم زهرا رضایی جفتشون رو امتحان کن

حتما ان شاالله میرم پیش موبد محسنی . 

تروخدا بارداری خیلی دعام کن چون مطمعنم دعات در حقم مستجابه.

حتما ان شاالله میرم پیش موبد محسنی .  تروخدا بارداری خیلی دعام کن چون مطمعنم دعات در حقم مستجا ...

توکل بر خدا

من که دعام جایی نمیره  

ولی حضرت معصومه رو واسطه میگیرم ان شاالله بهترینها براتون رقم بخوره