2733
2734
عنوان

قبول میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 43 پست

بستگی داره که آیا بیرون کسی منتطرمه ؟ بیام بیرون جایی میتونم برم سرکار ؟ بیام بیرون پولی دارم کار راه بندازم ؟ اگه نه که عجله برای چیه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
من حاضرم دوماه سنگ بزنم ولی دیگه پشت کنکوری نشم بعد جالبه حاضرم دوماه سنگ بکنمممم ولی روزی18ساعت نخ ...

ومنی که چند ساله پشتم و حاضر نیستم یه ساعت هم بخونم 💔😭

کاربری سوممه جدید نیستم برای سال ۹۸                         خدای عرضه اینو بهم بده که برای هدفم بجنگم و بهش بالاخره برسم 🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این مگه واسه کارتونا نبود😂

کارتون چی   یوزارسیف یادت نی

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
تو کارتون دالتونها هم بود آخه😂 نه اینو یادم نبود

آها آره

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....