2733
2734
اون خیلی بهتر احساساتشو بیان میکنه و زمانیکه من در جوابش میگم منم همینطور میگه حرفای منو تکرار نکن

عزیزم مثلا وقتی نامزدت میگه دوست دارم نگو منم همینطور 

بگو من بی نهایت تر 

درضمن اکثرا مردا از دخترای پرانرژی و باحال خوششون میاد نه دختری که گوشه گیر و خجالتیه 

منه لامصبم دیگه زیادی پرانرژیم😂😂😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
اون خیلی بهتر احساساتشو بیان میکنه و زمانیکه من در جوابش میگم منم همینطور میگه حرفای منو تکرار نکن

پس خیلی احساسیه تایپش میتونی از ایموجی شروع کنی 

یا آخر جمله هات بگی عزیز دلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیشتر از کلمات عزیزم 

قشنگم 

جونم 

استفاده کن تا عشقم و ...

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2731