2752
2734
عنوان

سر خندیدنم میخان اخراجم کنن😐💔🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 25 پست

ببین این خیلییی طبیعیه

برو در موردش تحقیق کن، بهت تذکر دادن سریع شروع کن به توضیح دادن

به هورمون آدرنالین ربط داره که تو دوره نوجوونی اگه اشتباه نکنم بیشتر ترشح میشه، البته من مطمئن نیستم

ولی منم همینطوری ام ولی خندمو کنترل میکنم خیلی از مواقع، 

ببین منو،اگه تو نمی‌فهمی که نباید خودتو تحقیر کنی، به جهنم، ولی بهت اجازه نمیدم کشورمو تحقیر کنی، اینجا 🤍⁦❤️⁩ایرانه⁦❤️🤍⁩،⁦ یادبگیر بهش احترام بذاری.   ✨به قول حاج قاسم✨ «وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، به جای تصویر من. چون ما برای نشاندن پرچم بر سر قله ده‌ها شهید دادیم تا بتوانیم این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم»
من: رفته بودم دفتر تعهد بدم گوشی نبرم قیافه مدیرو دیدم انقد خندیدم پرتم کرد بیرون رو پله ها انقد خن ...

وای به خدا وضع منم همینه😐😂😂شاید ب هیچی نخندم قیافه مدیر معاونو میبینم پاره میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یه دختر خاله داشتم دوران نوجوانی همین بود ، یکدفعه منفجر می شد از خنده و ما با خنده هاش ، خنده امون می گرفت! همیشه همه دعواش می کردند که چرا انقدر می خنده و دختر باید سر و سنگین باشه! 

الان سالها از اون روزها می گذره و دیگه به خاطر مشکلات زندگی خندیدن یادش رفته و من چقدر دلم برای برای خنده هاش تنگ شده! صدای خنده هاش پر از شور زندگی بود! 

نزار آدم های غمزده دورت با تو مثل یه موجود غیر عادی رفتار کنند و این برق زندگی تو وجودت خاموش کنند!،

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
😐میگه خوب کاری کردی بیشتز بخند😂😂😂خودم تعهدمیدم

کارت اشتباهه 

هرحرفی جایی و هر نکته مکانی دارد 

با جمعیت باش خنده میکنن ، خنده کن 

گریه میکنن ، گریه کن 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊
وای به خدا وضع منم همینه😐😂😂شاید ب هیچی نخندم قیافه مدیر معاونو میبینم پاره میشم

مننمممممگگ🥹😭😭😂😂😂😂😂

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید