2752
2734
عنوان

این تاپیک تنبیه بچه کلاس اولی رو هی چشمم بهش میوفته اعصابم خورد میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 17 پست

بعضیا واقعا مشکل روانی دارن صلاحیت مدیر و معلم شدن ندارن منم دبستان بودم بخاطر کاری که دوستم کرده بود مدیر جلو صف منو کتک زد البته کار خاصی هم نبود داشتیم سر صف یه چیزی میخوندیم یهو دوستم یه کوچولو خندید صدای خنده اش در اومد حالا مدیر الدنگ عین حیوانات از باغ وحش آزاد شده حجوم آورد منو که جلو دستش بودم کتک زد 

اون کتک دردش یادم نیست ولی درد حقارت و مسخره شدن توسط بچه ها از ذهنم نمیره خدا نگذره از معلم و مدیرایی که با تحقیر کردن به روح و روان بچه ها آسیب میزنن حالا چه با برخوردهای فیزیکی چه زبانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضیا واقعا مشکل روانی دارن صلاحیت مدیر و معلم شدن ندارن منم دبستان بودم بخاطر کاری که دوستم کرده بو ...

دقیقا منم طعم این حقارت رو چشیدم...و خدا ازش نگدزه .منم کلاس اول بودم و بد ظلمی در حق من کرد و باعث شد من از درس فراری باشم...