2752
2734
عنوان

🌻🌻🌻شما دعوت شدین ب زیارت عاشورای حسینی🌻🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 570 بازدید | 139 پست
لطف داری عزیزم خوبی که منو خوب میبینی مرسی از دعای قشنگت خیلی دوسش دارم امام زمانمو  امیدوا ...

حتما جا داری قشنگم .بی دلیل نیست ک عشقشون ب دلتون افتاده

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی حاجت روا بشی استارتر  لطفا واسه دوستام دعا کن    @برفدانه   و @دختر_مه ...

فدای قلب مهربونت ممنونتم😍🌱

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
الهی حاجت روا بشی استارتر  لطفا واسه دوستام دعا کن    @برفدانه   و @دختر_مه ...

سلام عزیزم

خییییلی ممنونم از لطفتون که به یادم بودین.

این چند روز خیلی زجر کشیدم.آبله مرغان شدید گرفتم و بی حد اذیت شدم😔

انشالله که از دعایه شما بچم سالم باشه🤲🏻❤️❤️❤️

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
سلام عزیزم خییییلی ممنونم از لطفتون که به یادم بودین. این چند روز خیلی زجر کشیدم.آبله مرغان شدید گ ...

سلام جانم 

خواهش میکنم عزیزمی ناراحت شدم 😢 

الهی سالم و بدون مشکل بغل بگیری به حق امام حسین علیه السلام 

💚شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضا💚برادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave