2733
2734
اتفاقا ازون همه استرس خلاص شدم.من بدون هیچ جشنی ازدواج کردم.افسوس هم نمیخورم نمیدونم چرا انقد بی،حسم ...

خوشبخت باشی، بهترین کارو کردین .

من هم بله برون نداشتم ولی متاسفانه جشن عقد و عروسی داشتم و بدترین خاطرات زندگیمن 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نداشتم برام مهم هم نبود 

عروسمون خواستگاریش حکم بله برون داشت به نظرم اگر ایده خاصی بر ای مراسماتون دارین خوب به داماد بگید به والدینش بگه شاید واقعا یکسری موضوعات تو هر خاواده ای باب نباشه 

الان من خیلی چیزا اینجا فهمیدم که برای عروسمون انجام نشده خوب اونم نگفت ما هم تو یک شهر نیستیم و اصلا اطلاعی نداشتیم البته نمیدونم اون میخواسته یا نه

والا من ما نداشتیم اصلا این مراسمات نبود .پدر مادر و خواهر همسرم اومدن یه قواره پارچه ای و یه انگشتر آوردن تموم شد رفت از طرف ما هم من و پدر و مادرم بودیم والسلام.اینا تازه مد شده خرجای الکی و بریز و بپاش و حرف دربیاد و ...

خوشبخت باشی، بهترین کارو کردین . من هم بله برون نداشتم ولی متاسفانه جشن عقد و عروسی داشتم و بدترین ...

بخدا غرق در ارامش بدون استرس بعد عقد اومدم خونه خودم.پول عروسی رو گذاشتیم رو پول خونه خریدیم،اونم در عوض ازم جهاز نخواست.هیچ کسم هیچ دخالتی نکرد 

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

بله برون مراسم خاصی داره مگه؟؟ میشینن درمورد مهریه و مراسم حرف میزنن و شام میخورن و میرن... واسه ما فقط خواهر و برادرا بودیم خاص نبود، واسم مهمم نبود

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹