2752
2734
واقعا استرس یا خوشحالی هیچ حس خاصی؟

نه برای باراول رفتم ان تی معلوم نبود گفت ۱۴فروردین بیا سونوبده ببینم دهانه رحمت چطوره دیگه رفتم گفت سرکلاژ لازمی بچه هم پسر.بچه بچه است دیگه دخترپسرنذاره فقط سالم باشه همین

اولی گفتن دختره ذوق کردم .  دومی اولش گفتن دختره ذوق کردم  برای انومالی گفتن نه دختر نیس ...

واقعا حس قشنگیه خدا حفظشون کنه

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انگار منم قراره اونطوری بشم دلم خیلی پسر میخواد

ایشالا همونی بشه که میخوای

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
ان تی احتمال دختر داده بود ولی بعدش مجبور شدم آمینو سنتز کنم قبل آنومالی فهمیدم دختره.خودم که خیلی ...

هووووف اره ادم یادش نمیره منم همسرم میگه جنسیتش مهم نیس ولی خودم میگم ته دلش پسر بیشتر دوس داره یبار اینو بهش گفتم عصبانی شد

نه برای باراول رفتم ان تی معلوم نبود گفت ۱۴فروردین بیا سونوبده ببینم دهانه رحمت چطوره دیگه رفتم گفت ...

بله درسته هیچ فرقی نداره برا پدرو مادر 

منم سونو ان تی چیزی نگفت درمورد جنسیتش منم خجالت کشیدم بپرسم اینجا عکسشو گذاشتم ۹۰ درصد گفتن شبیه دختره

دقیقاکاری ک شوهرمن باهام کرد. بچه اولم بود همین از اتاق سنو اومدم بیرون گفتم دختره اخماش ریخت باهام ...

واقعا جنسیت نه دست مادر نه پدر خدا هرکدومو بخواد میده ما سه تا خواهریم داداش نداریم الان این دسته مامانم بوده یا بابام 

خب خدا صلاح دونسته 

انشالله صحیح سللم باشه.قشنگترسن حس دنیا برای وقتی بغلش میکنی 

🥹🥹😍واقعا همینطوره 

من تواوج مشکلات برای وقتی که اولین باربغلشونکردم فکرمیکنم اروم میشم

ای جااانم خدا برات نگهش داره❤️