2733
2734
چه خوشگل شده    دکلره کردی قبلش؟

مرسی عزیزم

نوشتم قبلا چند باری  شامپو شیمیایی کردم ب پایه ۵/۶ تقریبا رسوندم بعد رنگایی ک گفتم گذاشتم

تو با من قدم بزن...من تا ته دنیا جاده میسازم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از این تیره تر میشه روی موی طبیعی

همین که یکم به قرمزی بزنه هم ذوق میکنم🤕😂

شما با این تاپیک میدونین چن نفرو وسوسه کردین برن شرابی کنن موهاشونوو؟😂❤

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
2731
خب شما دکلره میکنی یا رنگای با تناژ قهوه ای میزنی ک قرمزی میده؟؟؟ اگه دکلره میکنی باید پایه موهات ب ...

شما میدونی این رنگه مو رو چطوری میتونم در بیارم؟ارایشگاه رفتم موهامو دکلره کرد ولی باز این در نیومد اصلا قرمزی نداره طبیعیه مثله اروپایی روشن باشه؟من خودم موهام خرماییه 

شما میدونی این رنگه مو رو چطوری میتونم در بیارم؟ارایشگاه رفتم موهامو دکلره کرد ولی باز این د ...

این رنگ زیتونی دودی و کاکائویی هست

ولی درصد زیتونی و دودیش بیشتر از قهوه ای هست 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
اگه برنده خوب با شماره هاشم لطف کنی بگی  خیلی ممنون میشم

ببین برند مارال خوبه 

ولی اگه بهترینشو میخوای برند آک والی خیلی عالیه ک نمیدونم بازم توی ایران ازش هست یا ن

شماره هاشم سعی کن ۶ ب بالا برداری 

اگه کاتولوگ رنگ هارو نگاه کنی بهتره 

از شماره هاش زیاد خودم سر در نمیارم

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
از این تیره تر میشه روی موی طبیعی

من ندیدم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706