2752
2734
عنوان

طرف خودش با زبون خودش گف نیاین خونه ما

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 26 پست

بگو ربطی به تند و یواش رفتن نذاره اتفاقه یه بار میفته من اذیت میشم با این وضع نمیام به زور کشون کشون که نمیبرتت راضی نشو به هیچ وجه هم واقعا خطرناکه هم بهونه خوبیه نری خونه اون یارو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اخه خب هدفش ب اونجا رفتن ازینه ک اون پسررو ببینه و باهم بشینن یکمی وگرنه نمیرفت ک اونجا مثلا شمال ب ...

پس اگه اینجوری هست بنظرم دعوا و بحث راه ننداز ،،،اصلا یه جوری هم وانمود نکن که دوست نداری بری 

همون باسیاست پش برو ،،،،،،همون بگو کمم درد می‌کنه ،،،پام درد می‌کنه ،،،،یه کم بترسونش 

بگو یه موقع اگه فشار بیاد کیسه آب پاره میشه خدای ناکرده بچه خفه میشه !!.

بگو خودمم خیلی دلم میخواد بیام حال و هوای عوض بشه ولی مسعولیت دارم در قبال بچه ،،،،

دکتر گفته اصلا به مدت طولانی نشین و این حرفا ،،

بگو انشالله بعد زایمان و اینا 

پس اگه اینجوری هست بنظرم دعوا و بحث راه ننداز ،،،اصلا یه جوری هم وانمود نکن که دوست نداری بری  ...

دقیقا همین حرفارو حتا بیشترشم گفتم بهش میگه دراز میکشی وایمیسم قدم‌میزنی چیزی نمیشه اصلا انگار مهم نیس واسش

دقیقا همین حرفارو حتا بیشترشم گفتم بهش میگه دراز میکشی وایمیسم قدم‌میزنی چیزی نمیشه اصلا انگار مهم ن ...

بگو همه اینارو به دکتر گفتم دکتر گفته به هیچ وجه نری منم ریسک نمیکنم بچمو به کشتن نمیدم دیگم بحث نکن من نمیام به زور که نمیتونه ببرتت وقتی خودت هیچ جوره راضی نشی

حالا دعوا بود ب کنار کتکش زد دختره هم از رو نمیرفت بدترش میکرد یعنی فرداش یه تاثیر بدی ب همسرم گذاشت ...

چ بی ابرو  

حداقل دختره نکرده جلو شما کوتاه بیاد،شعله رو بیشتر کرده

هر بار این درو محکم ببند برو
چ بی ابرو   حداقل دختره نکرده جلو شما کوتاه بیاد،شعله رو بیشتر کرده

اینا روشون باز شده اینجور ادما هرجا میرسن این کارارو میکنن دیگه عادی شده واسشون نمیفهمن ک خودشون خراب میشن

اینا روشون باز شده اینجور ادما هرجا میرسن این کارارو میکنن دیگه عادی شده واسشون نمیفهمن ک خودشون خرا ...

همین،بخدا ماها اگه خون تو دهنمون باشه لو نمیدیم،اونوقت ببین اینا چ رسوایی ب پا میکنن،دیگه پررو ان هرجا شد بساط دعوا رو پهن میکنن

هر بار این درو محکم ببند برو
دقیقا همین حرفارو حتا بیشترشم گفتم بهش میگه دراز میکشی وایمیسم قدم‌میزنی چیزی نمیشه اصلا انگار مهم ن ...

ضک

مشخصه شوهر تو هم مثل شوهر من جوگیره و حرف تو کله اش نمیره 

شوهر من کافیه ببینه یه نفر با زنش دعوا می‌کنه ،،،دیگه براش عادی میشه و روش باز میشه و یاد میگیره 

ببین تا لحظه آخر باهاش حرف بزن دیدی جواب نمی‌ده 

نقشه دوم رو اجرا کن ،،،خودت رو بزن مریضی و حل بدی 

باز دیدی حرف حالیش نمیشه دیگه باید از راه بحث و سلیطه بازی وارد بشی ،،،،

الان بحثتون بشه بهتر از اینه که بری اونجا شوهرت گردن کلفت بشه و یاد بگیره