2752
2734
عنوان

کیا عاشقن🥲🥲🥲🥲🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 25 پست

عشق وجود نداره

اگه هم داشته باشه بعد ازدواجه اونم نه برا همه

قبل ازدواج هزار جور ترس که نکنه از دستش بدم و... آرامش نمی‌مونه برا آدم که 

عشق یعنی باهاش آرامش داشته باشی 

این داستانا که تعریف میکنن الکیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاشق موندم فعلا ،، درسته جروبحث گاهی داریم قهروآشتی داریم ولی همو دوسداریم 

خیلیام میگن عشق ینی نرسیدن ولی خب اگه دوطرف واقعی عاشق باشن تهشم رسیدنه

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
2731
عاشق موندم فعلا ،، درسته جروبحث گاهی داریم قهروآشتی داریم ولی همو دوسداریم  خیلیام میگن عشق ین ...

رفتس سونو یا ن؟؟صدا قلب شنیدی یا ن

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
به این تنیجه رسیدم اینا عشق نیس وابستگیه

وابستگی نیس من عاشق پسر فامیلمون بودم از بچگی هیچ ارتباط و دوستی نبود که بگم وابستگی پیش اومده

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱
رفتس سونو یا ن؟؟صدا قلب شنیدی یا ن

نه عشقوم ساعت ۴ونیم تا شوهرمم برگرده

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
عشق واگعی نیست همش کیکه

چرا کیکه؟😂کیکش گیر تو اومده انشاالله واگعیش گیرت بیاد