2733
2734
عنوان

امشب شب اخریه که خونه خودمم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 56 پست
همش قصه ی منه که 🙁 منم نخواستم برم . هیچوقت آخرش خودش ول کرد رفت 

به اونا هیچی نمیشه راحت زندگی میکنن 

راحت جایگزین میارن 

بی فکرو خیال بی دغدغه بی حرفی که پشت سرشون باشه

زنه که میسوزه، زنه که اسمش میفته سر زبونا، زنه که بقیه به چشم دزد شوهرشون نگاش میکنن، زنه که هزارتا انگ و تهمت میاد پشت سرش،ازدواجم بخواد بکنه یا سن بالا، یا مرد بچه دار، یا مرد زن دار میاد سراغش 

من ازاینا نمیترسم چون پشت من یه پدر مثل کوه هست

فقط من دلم برا زندگی که با کلی رویا و عشق ساخته بودم و دوسال نشده خراب شد میسوزه اینه که حال بدی بهم میده💔

به اونا هیچی نمیشه راحت زندگی میکنن  راحت جایگزین میارن  بی فکرو خیال بی دغدغه بی حرفی ک ...

واقعا 

از قبل باهم دوست بودین ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی پای کسی در میونه ؟

بهت حق میدم بخوای بری و دلشکسته باشی.

ولی کاش باهاش حرف میزدی حداقل دو دل نبودی.دل میکندی و بعد میرفتی.ولی تصور شنیدن این حرفا از کسی که دوسش داری هم منو بهم میریزه و بهت حق میدم عزیزم.

2731

رفتن و نرفتن که تغییری ایجاد  نمی کنه دختر خوب

اگه می خواد یا می خوای جدا بشی روالش این نیست

شما اگه از خونت بری فقط برگشتت سخت می شه بشین دو دو تا چهارتا کن اون میگه برو خب بگه 

اگه لازم باشه خودتو به مریضی بزن 

رفتن و نرفتن که تغییری ایجاد  نمی کنه دختر خوب اگه می خواد یا می خوای جدا بشی روالش این نیست ...

طلاق میخواد من تنهایی چیکار میتونم بکنم وقتی پیام داد گفت خودم میبرمت به بابات بگو نیاد دنبالت 

به اونا هیچی نمیشه راحت زندگی میکنن  راحت جایگزین میارن  بی فکرو خیال بی دغدغه بی حرفی ک ...

منم دلم برای خونم برای زندگیم تنگ میشه 

خیلی عذاب کشیدم تا زندگیمو ساختم منم فقط دوسال زندگی کردم 

واسه همین میگم داستان زندگیت کاملا مثل منه

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
خدا ارامش بده بهمون💔

ان شاالله شما درست ترین تصمیمو بگیری 

عجله نکن .

همه تلاشتو بکن واسه زندگیت که بعداً نگی کاش کرده بودم 💔

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
من علی رغم تموم دعواهامون و مشکلاتمون سعی کردم بمونم درست کنیم باهم  من حتی مشاورم رفتم تازگیا ...

هر کار بکنی اما اگه حرف نزنین فایده ندارد. همه اینا رو قبل رفتنت بهش بگو. بدترین چیز حرف نزدن.‌حالا که داری میری حداقل حرفاتو بزن بزار اونم حرف بزنه گاهی دعوا و داد و بیداد خیلی خیلی بهتر ازسکوت 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
طلاق میخواد من تنهایی چیکار میتونم بکنم وقتی پیام داد گفت خودم میبرمت به بابات بگو نیاد دنبالت 

بگو هر وقت مهر طلاق رفت تو شناسنامه م اونوقت میرم خونه پدرم. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن