2733
2734
عنوان

بحث من با مهد کودک پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 647 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه ی مدت بمونی خونه یکی دو سال دیگ خودش تنها بمونه خونه

تازه چند ماهه برگشتم سر کارم تا سه سالش موندم خونه 

دیگه مقدور نبود 

کدوم مادری دلش بیاد از بچه اش جدا شه شرایط اقتصادی و ... و هم اینکه چون دو تایی تنها بودیم اصلا حرف نمیزد گذاشتمش اول میخواستم پرستار بگیرم همه گفتن نه مهد بهتره

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

قطعا پیگیری کنید و علت را با خونسردی جویا شوید درست بچه هستند و یک لحظه با هم دعوا می کنند و چند دقیقه بعد دوست می شوند اما گاز گرفتن و پرخاشگری های نوآموزان را باید مربی و مدیر پیگیری کند

2731
مهد بدددددترین جاس واسه بچه  انقدر حقوق کم میدن ک هیچ مربیی دلسوزانه رفتار نمیکنه  ولی ب ...

بخدا کلی دارم هزینه میکنم اصلا مهد ارزون نذاشتم 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

نبرش مهد 

مهد چیه اخه 

همون پیش دبستانی بسه 

بجای اون بفرستش یجا که روح و روانش وا شه 

کلاس ژیمناستیک  یا کلاس نقاشی یا کلاس های بامزه دیگه 

انقدر زود تو فضاتی دفتر و مجله نکنش.

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

دختر من ۵ ساله بود میرفت پیش دبستانی معلمش میگفت حرف نمیزنه سرود کار نمیکنه برای خودشه گفتم این بچه عالی بوده شاید ترسوندینش گفت نا ما همش با مهربونی رفتار میکنیم اخر سال شد دخترم میگفت جیغ میزده و کتک میزده یه بار منم زده ترسیده بود شاید بچت میترسه بگه

تازه چند ماهه برگشتم سر کارم تا سه سالش موندم خونه  دیگه مقدور نبود  کدوم مادری دلش بیاد ...

عزیزم حتما برو مهد پیگیری کن ولی خوب چون تو مهد همه جور بچه هست از این مشکلات پیش میاد دختر من پیش دبستانی میره با اینکه دختر هستن همو میبینی میزنن 

ببین مهد گذاشتم بهتر شده فقط منظورشو می رسونه میگه زد دیگه نمیگه کی زد دختر شما همه چی رو میگه یا م ...

راستش تا حالا پیش نیومده دخترمو کسی بزنه 

تو‌ پارک اگه یکی بگه باهات دوست نیستم زود میاد پیشم و میگ گف دوست نیستم بعد نشونش میده بچرو

اما در اون حد ک‌ بره ب مربی توضیح بده نیس برا همین خانه بازی و‌جلسه های مادر کودک میبرمش 

🌈🌧️🐆🎤🖤🕊️
اره حق داری  حالا برو به مدیر مهد بگو فیلمارو نشونت بده

ساعت ده شوهرم رفت پیچوندن فیلمل رو نشون ندادن شوهر گفت 12 دوباره میام فیلم ها اماده باشه من ول نمی کنم چون گاهی سهل انگاری جون یه بچه در خطر میفته

ساعت ده شوهرم رفت پیچوندن فیلمل رو نشون ندادن شوهر گفت 12 دوباره میام فیلم ها اماده باشه من ول نمی ک ...

اره دقیقا سهل انگاری کردن یدونه گاز بود ادم میگفت اتفاق بوده ولی انگار هیشکی بالاسر بجه ها نبوده ک اینجوری شدع

اره دقیقا سهل انگاری کردن یدونه گاز بود ادم میگفت اتفاق بوده ولی انگار هیشکی بالاسر بجه ها نبوده ک ا ...

دقیقا یه گاز بود میگفتم یکی گرفته مربی رسیده جدا کرده

ولی 5 تا 6 تا قشنگ قرمز پررنگ یعنی هیچکی بالاسرشون نبوده