2733
2734

در مورد مخارج نه من چیزی به شوهرم نمیگم توضیح نمیدم فلان چیز رو چقدر خریدم فلان هیچی کار خودمو میکنم  

شوهرم یه مبلغی رو برای خرج خونه کنار می‌ذاره بقیه درآمد میمونه برای ارتقای کار خودش و تزریق به کارش خرج خونه رو میده دست خودم که همه خرید ها رو اینترنتی انجام میدم گوشت و مرغ و میوه هم حضوری میریم میخریم 

چه مبلغ خرجی خونه چه درآمد خودم به شوهرم گزارش نمیدم فقط می‌دونه می‌خوام پولمو جمع کنم فلان دوره رو شرکت کنم در همین حد اهدافم رو می‌دونه یا میخواستم لپ تاپ بخرم میدونست دارم جمع میکنم لپ تاپ بخرم وگرنه جزییات اصلا 

ولی اینکه همه کار ها رو تو می‌کنی به شدت فرسوده و افسرده ت می‌کنه به مرور زمان 

چون این لباس همه مسئولیت ها به تن یه زن گشاده اینو از زبون کسی می‌شنوی که خودش همین شرایط رو داشته 

شوهرت باید یاد بگیره یه سری کار ها رو باید مسئولیتشون رو قبول کنه مثلا اگر خونه نیست و تعمیر کار نیازه که بیاد ، حداقلی ترین کاری که می‌تونه بکنه اینه که خودش هماهنگی ها رو انجام بده یه نقشی بهش بده حتما نذار فکر کنه اینا مسئولیت های تو هست که اگر یه روز خونه بود هم انجام نده 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
عزیزم فک نکنم همسرتون منظور بدی داسته باشن ولی اینجوری بدا خودتون سخت نیس؟من خودمم بیشتر مدیریت مالی ...

چرا سخته ولی چاره ایی نداریم. شوهرم خیلی کارش سنگینه مثلا اگر کارواش نبرم شیش هفت ماه ماشین رو کارواش نمیبره. اگرم ببره از تایم کمی که پیش هم هستیم باید بزنه ببره برای همین کنار اومدم با این شرایط

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس