2752
2734
عنوان

خالم میگه شما پدر ومادرت از هم جدا شدن ما دیگه نسبتی باهم نداریم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 57 پست
متاسفانه کاریش نمیشه کرد من بودم کلن منکر میشدم که بااون خاله نسبت دارم

دیگه با هیچکدومشون کاری ندارم.ولی دلم میخواد یه روز مادرم بیاد بگه فهمیده چه ظلمی کرده واز دلم دربیاره ولی اون موقع هم دیره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه شمارش رو ثبت کرده باشه.میدن.

اخه اگه اینجوری هم باشه فک کنم باید خط تلفن به نام خودش باشه

من شماره خونه کسی رو میخواستم پیدا کنم 😬😞

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دیگه با هیچکدومشون کاری ندارم.ولی دلم میخواد یه روز مادرم بیاد بگه فهمیده چه ظلمی کرده واز دلم دربیا ...

ببین عزیزدلم ادما گاهی یا متوجه اشتباهشون میشن

یا‌متوجه اشتباهشون نمیشن

یا اصلن نمیخان قبول کنن که اشتباهی کردن

مادر شما اگه تاالان ابراز پشیمونی نکرده یکی از دوحالت اخرو داره لابد

در هرصورت ما باید بدونیم اون چیزی که قرار باشه اتفاق بیفته میفته،اگه دنیا اینو درنظر داشته باشه که مادر شما بیاد و ابراز پشیمانی کنه این اتفاق دیر یا زود خواهد افتاد

پس ذهن خودتونو درگیر کسی که رفته و شمارو از بزرگترین محبت که محبت مادر به فرزنده محروم کرده،نکنید

متوجه ناراحتیتون هستم،اما میدونم که قوی هستین❤️

2731
اخه اگه اینجوری هم باشه فک کنم باید خط تلفن به نام خودش باشه من شماره خونه کسی رو میخواستم پیدا کنم ...

آره باید به اسم خودش باشه.اسم پدر یا مادرش رو نمیدونی؟ شاید به اسم اونا باشه.