2752
2734
عنوان

تک نیت میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 97 پست

من بیشتر از ۱۰ تا گرفتم بقیه رو هم گرفتم که مشغله فکریتون‌ از بین بره،اگه جواب نه بود یا بله واقعیت بود،اگه فکر میکنی اون حرفی که زدم الکی بود برو بپرس از خود شخص متوجه میشی که واقعیت رو از زبون اون گفتم(یک سال دو سال نیست که ف.ال و تک نیت میگیرم بیشتر از ۴ ساله که میگیرم)

دوست نداشتم تاپیک رو قفل کنم چون خواستم کمک بیشتری کنم 

روزتون خوش ♥️

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
تور خدا منو بگو امیر ممکنه برگرده اسمم اسرا

خیلی دوسش داری و ت فکرشی‌ 

اره برمیگرده ولی صبروکن بزار آروم شه درکل به امیرا اعتماد نکن  دوست عزیز 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من بیشتر از ۱۰ تا گرفتم بقیه رو هم گرفتم که مشغله فکریتون‌ از بین بره،اگه جواب نه بود یا بله واقعیت ...

مرسی ازت با هزینه هم میگیری واسم؟

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
2731
مرسی ازت با هزینه هم میگیری واسم؟

درخواست‌ دوستی بده 

اسی ببخشیدا میشه لطف کنی اونی که تو ذهنمه قسمتم میشه یا نه

خیلی همو دوست دارین ولی نه 

میاد خاستگاری!

صبر کن عجله نکن