2733
2734
میکنم 

بیشتر بکن تا بیشتر پول بگیری

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اول توکل واعتماد به خدا از ته دل😍

وحُسن ظن به خدا

وبدونیم با باور قلبی کامل روزی رسون خداست

بعد تلاش خودمون وناامید نشدن

سوره واقعه هرشب عاااالیه😍😍

ونماز شب و نماز اول وقت و استغفارم خیلییییی خوبن 

و....

پیامبر اكرم صلّی الله علیه وآله وسلم فرمودند: اگر سوره واقعه را بنویسند و در خانه بگذارند موجب افزایش خیر و بركت می شود و هر كس به قرائت آن مداومت ورزد، فقر از او برطرف می شود و در آن افزایش حفظ و توفیقات و وسعت در مال وجود دارد😍😍😍و درکنارش برکات بی نظیر دیگه .....

2731

من به این نتیجه رسیدم تاخدانخوادهیچی نمیشه کار استغفارواقعه نمازاول وقت قران صلوات وووووو اصلا فایده نداره برای روزی فقط برای اخرت 

لطفاواسه خونه دارشدنمون یه صلوات بفرستین خداخیرتون بده

من تجربه کردم. هر چی دست و دلبازتر و بخشنده تر باشی روزیت بیشتر میشه. ما فکر می کنیم با بخشیدن از پولمون کم میشه ولی خدا شاهده که اصلا اینجور نیست و پول تو دستمون چند برابر میشه. دنبال نمونه های بخشنده دورتون باشید. بخشنده ها ولخرج نه ،که همه پولشون برای خودشون لباس و ... بخرند.

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
بله من تجربشو دارم باید کار کنی الان من ۶ صب بیدار شدم و بعد از ۱ ساعت علافی تو ترافیک رسیدم محل ک ...

من گفتم کار نمیکنم ؟ 

من گفتم خدا از آسمون برام پول بریزه ؟ 

منم دارم کار میکنم ولی برکت نداره چه خودم چه پدرم یعنی پیش‌رفتی حاصل نمیشه 

من گفتم کار نمیکنم ؟  من گفتم خدا از آسمون برام پول بریزه ؟  منم دارم کار میکنم ولی برکت ...

این بخاطر تورمه

نباید پس انداز،نقدی بکنید

سعی کنید اگر پولی دارید، طلا بخرید و اگر توی بورس طلا بخری ، بهتره 

سعی کنید اگر قدرت وامدهی دارید، وام بگیرید و حالا کالای ضروری خونه، ماشین یا هر چی بخرید

در کل با فکر و ایده خوب میشه رزق و روزی رو زیاد کرد و دنبال روش های خرافی نباشید دوست عزیز

معتقدم آقایون جنس "مخالف" خانم ها نیستن، بلکه تنها جنسیتی "متفاوت" با اونها دارن و این تفاوت، نه تنها مانع اظهار نظر نیست، بلکه میتونه برای هر دو طرف، دربردارنده موارد آموزنده و مفیدی باشه
من به این نتیجه رسیدم تاخدانخوادهیچی نمیشه کار استغفارواقعه نمازاول وقت قران صلوات وووووو اصلا فایده ...

در مورد خاوری چ نظری دارید، چرا یه شبه ۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومن پول اومد تو حسابش و سال قبل پسرش بزرگترین کارافرین کانادا شد؟