2733
2734
مهم شمایی 

من دوست دارم اصلا ...بعد زایمان و اینا که آسیب دیدم شکمم بزرگ شده ..اصلا براش مهم نیست یه دکتر نمیبره منو ...میگم اینقدر بیماری دارم بدتر نشم دیگه ...بعد چند ماه گفتن و دعوا وو منو برد یه کش همه کاره و دنیل گرفتم و تناب .. بچه ام اصلا نمیاره دست بزنم بهشون  انگار مال. خودش داره دیگه نشد انجام بدم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ماست و کدو خوردی؟ ..دختر عموم بخاطر قلب و قند و فشار وو کم کرد جوری که همه موندن با ارادش...صبح ها م ...

ماست و سیر و تخم شنبلیله و شوید

ی رژیمی دکتر قبلا دادا ،شبا قبل خواب میخوردم

2731
وزنت چنده؟

۷۵ ..شاید هم دو سه کیلو اضافه هم شده باشه چند وقت پیش وزن کردم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ماست و سیر و تخم شنبلیله و شوید ی رژیمی دکتر قبلا دادا ،شبا قبل خواب میخوردم

نه صبح ناشتا ..بعدش یه ساعت بعد  هم آب جوشیده ولرم .بخور...بعد صبحانه بخور دیگه تا جایی که تحمل داری فقط آب ولرم بخور ..اگه تا شام بتونی که عالیه بعدش هم آب ولرم ..ریزه خواری اصلا نداشته باش 

ریزه خواری بلای جونم شده

منم خیلی دارم یعنی نیم ساعت نمی‌شه ..خود بخود میرم دنبال یچیری میگردم ..و بچه ام که هرچی میدم دستش نیاد میده به من خمخمخخخ

2706