2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش رو و خوش بیان_ با شخصیت _ مهربون و یخورده لجبازی داری_ارومی ولی_ صورتت گرده تقریبا؟ پوستت ...

حدودا درست بود ممنون.دغدغه ام انتخاب در ازدواج هست برام سخت شده نمیدونم کی رو قبول کنم کلافه شدم واقعا

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
قشنگیش ب صبرشه منم خیلی وقته منتظر کسیم ک دیوانه وار عاشقشم و خاستگارامو بخاطرش رد میکنم🥲 دعام ک ...

عزیزم دعا میکنم ایشالا هرچه زودتر به مراد دلت برسی🥰❤️

منم خیلی صبر کردم بازم صبر میکنم ولی خیلی تنهام گاهی حس تنهایی بهم فشار میاره منظورم از تنهایی کسیه که بتونه منو بفهمه آرامش روح و روانم باشه. گاهیم میترسم نکنه دوباره گیر یه ادمی بیفتم زندگیو برام جهنم کنه آخه ادم خوب و متعهد ودرست حسابی خیلی کم شده این روزا

2731
سختگیری نکن اگ کیس خوب داری

اره حساس شدم سردرگمم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عزیزم دعا میکنم ایشالا هرچه زودتر به مراد دلت برسی🥰❤️ منم خیلی صبر کردم بازم صبر میکنم ولی خیلی تن ...

دورت بگردم من عزیزم😍❤️

اره بخدا حق با توعه دور و زمونه بدی شده

ولی خدا لیاقت بنده‌هاشو میدونه چقدره و به فرشته‌ای مث تو کم نمیده بهترینو میده مطمعن باش

دورت بگردم من عزیزم😍❤️ اره بخدا حق با توعه دور و زمونه بدی شده ولی خدا لیاقت بنده‌هاشو میدونه چقد ...

الهی قربونت برم توخودت فرشته ای خیلی خوش قلب و مربونی 😍❤️

مرسی ازت خیلی ارامش بهم تزریق کردی با حرفات💕

بهترینا نصیبت شه انشاالله🤲

رد نکن عزیزم بسنج طرفو تحقیق کن حسابی زیر نظر خانوده باهاش ارتباط داشته باش

درسته ذهنم خسته شده واقعا یه آقایی بودن ردشون کردم یعنی دوباره درخواست میدن ایشون؟واقعا احساسی  نیستم منطقی ام خیلی 

ای کاش عجولانه تصمیم نگیری  منطقی زیادم گاهی اوقات خوب نیست نمیدونم والا

نه عجله نمیکنم

2706