2733
2734
سر چی

سر چیزای چرت 

یهو یه حرفی پیش میاد برا گذشته میشه بحث 

الان سر خونه خریدن بحث داشتیم 

خیلی خونسردو بی فکره میگم پیگیری کن سریع یه خونه بخریم 

برمیگرده با اوقات تلخی میگه باشه باشه صدبار گفتی فهمیدم خر که نیستم 

حالیش نیست اگر همین پافشاری من نباشه فردا روز باید تو خیابون باشیم با اسبابمون

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حق داری  بیخیالی هم بدع

دقیقا 

بعدشم همین خودش برمیگرده میگه زن مردو جمع میکنه 

الان که دارم بهش میگم فکر باش بدش میاد 

🦋🌈ب‍‌َع‍‌د از ص‍‌ب‍‌ر م‍‌ُع‍‌ج‍‌زه‍‌ رُش‍‌د م‍‌ی‍‌ک‍‌ُن‍‌َد وَ قَطعا یک روز‌ِ خوب‌ میاد..!🕊️'‌‌‌‌‌‌‌:)🌱️ 
2731
چرا ؟ اختلاف سلیقه و نظر منظورته ؟

من برای اولین بار شلوار نیم بگ پوشیدم با شومیز خونه گفت در بیار گفتم نه رفتیم با موتور که ی دوستش ما رو دید اینم عصبی شد که چرا گفتی بریم جمهوری خرید فوش داد بهم بعد رفتیم ی مغازه ی فروشنده زن بود که من زیاد واینستادم  مغازه اش بیرون بهم با اعصبانیت گفت چون زن بود خرید نکردی  خوب بلدی تنها بگردی لاس بزنی با فروشنده های مرد که می‌خواست بین اون همه آدم صداش بالا ببره که فقط سعی کردم زود از پاساژ بیرون بیام ادامه داره

بهم گفت تیپ میزنی که بهت توجه کنن وقتی دعوامون میشه راحت ولم کنی بری با یکی دیگه  اگر بی حجاب ب ...

خب بی حجاب نگرد عزیزمن وقتی دوست نداره خودت اسباب ناراحتی ایجاد میکنی میری رو اعصابش

سر حسادت های الکیش و خودش خیلی تحویل میگیره

ببخشید من چندتا کامنت قبلی رو خوندم. همسر شما سر حجابتون گیر میده! مگه حجابتون بده؟!

گوشی دستتون باشه گیر میده!

خودتونم نوشتین سر حسادت‌های الکیش !! اینو کجا دلم بذارم؟!☺️ آخه مگه مرد حسادت داره؟!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️