2733
2734
عنوان

عاشق عروسی و رقصمون و جشنامونم ما کوردا اصن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 2312 بازدید | 153 پست
آزادیه دخترای کورد؟ اره دیدیم دخترتون الکی ایرانو خراب کرد سر شال نداشتنش.بیخیال بابا با کیا بحث می ...

الکی ایرانو خراب کرد؟😐

ایرانو کی خراب کرده دقیقا؟!

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
بی شخصیت؟ بی شخصیت تو و امثال توان ک خودبرتری دارن ریپلای نزن کوردا همینن بحث بی فایدس

من هرگز خودبرتر بینی نداشتم

یه پیامی که گفتم ما کوردا خوبیم و بیار مدرک بیار بعد حرف بزن

داری توهین میکنی عزیز من

توهین کردن به هیچ قومی خوب نیست

جوری میگی ما لرا جنگیدیم انگار کردا و ترکا نشسته تخمه شکستن کف زدن با شما

به نظرم طرز فکرتو عوض کن

موفق باشی

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیدی میگن لباس سنتی ترکیه😂😂 همش کپی لباس سورانی هست  یه چیزی الان میگی  زن و مرد دست ...

وایییی دقیقا

حتی لباسای توی فیلم خرم سلطان هم کامل لباس کوردی بود😐😂 چقد من فشار خوردم سر اون فیلم مزخرف

بله همینطوره چون ما همه مون چشم پاکیم و اعضای فامیل مثل اعضای خونواده ان

2731