2752
2734
عنوان

براتون کوثر میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 83 بازدید | 26 پست
ابجیه منییی چقدر خوب شد آشنا شدممم باهات 😘😘😘

قلبا خیلی دوستت دارم..مثل یه خواهر واقعی میمونی برام

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
قربونت برم من ..باعث افتخارمه خوشگلم...بخدا بدون تعارف میگم 

😍😘😘😘 همچنین بخدا♥️♥️♥️نظرلطفته

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قلبا خیلی دوستت دارم..مثل یه خواهر واقعی میمونی برام

ارههههه

من اصلا ذره ای ازت نرنجیدم 💝💓💞💞

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ارههههه من اصلا ذره ای ازت نرنجیدم 💝💓💞💞

عشقمی گلم .منم نرنجیدم ازت عزیزم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2731
@nazroz20     @جان_و_جهانم    

ممنونم فدات بشم ❤

مهربونم همیشه به یاد شما و استارتر گلم هستم و دعا میکنم خوشبخت ترین و شادتربن باشین همیشه 

آیه الکرسی میخونم عزیزم برای هر دو گل 🌹🌹👈❤❤❤🌹🌹🌹🌹

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
ممننون عزیزدلم برای @فن_فسنجون     @ey_babaa     @mlita91     ...

مرررسی قشنگمم یادم بودی دعاگوتم ،حالم افتضاحه حتی سین نکرد ،ابجی دلم میخواد بمیرم حتی نمیدونم چی بگم سین کنه ،استارتر گل ب یادتم لطفاا دعا کن معجزه شه

مرررسی قشنگمم یادم بودی دعاگوتم ،حالم افتضاحه حتی سین نکرد ،ابجی دلم میخواد بمیرم حتی نمیدونم چی بگم ...

وای