2733
2734
به خدا دست خودمم نیست وقتی تاپیک میزنم فقط یکم آروم میشم

هندونه خوردی پا لرزشم بشین دیگه بلانصبت خرم میدونه زن لابیا داره  حالا شوترکن بشین بهش بگو من استسنایی هستم مادر زاد ناقصم ولابیاندارم

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ ربطی داره خدایی  زیبایی که انجام نمیدن متناسب نبودنش مشکل دار هست وقتی راه میرن و پریودی و. ...

یعنی اونقدر بزرگ.... ببخشید مگه داریم

2731
خب کجا باید برای شکایت برم

عزیزم فکر کنم بری پزشک قانونی برات پرونده تشکیل میدن و دیگه خودت پیگیری میکنه باز از همون دوپزشکی که رفتی پیششون دقیق بپرس 

شازده کوچولو پرسید دوست داشتن بهتره یا دوست داشته شدن؟روباه جواب داد کدوم یکی برای پرنده مهمتره بال راست یا چپ؟
یعنی اونقدر بزرگ.... ببخشید مگه داریم

چند نفر کردن و مجرد بودن نمیدونم من بجز لابیا خودم هیچ لابیایی رو ندیدم  

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
چند نفر کردن و مجرد بودن نمیدونم من بجز لابیا خودم هیچ لابیایی رو ندیدم    

خخدا نکشدت وای جیشیدم ازخنده😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

اها اگه اینطوریه ببخشید حلال کن  اگه حرفی زدم دخترقشنگم

نه عزیزم اشکالی نداره 

فقط برای منم دعا کن خدا بهم آرامش بده به مشکل نخورم و هیچ دغدغه برام نباشه در آینده 

محتاجم به دعا

ای بابا بنظرم اصلا برای آقایون این چیزا مهم نیست مال هرزنی یه مدله ،چرا خودتو الکی اذیت میکنی یه بار ازبزرگ بودنت ناراحت میشی حالا هم اینطوری چرا خودتو آزارمیدی بنظرم دکتر دومی درست گفته فکرشو نکن

مگه مجبور بوده همچین بلایی سرخودش بیاره عقل که داشته  این عمل ها مال زنایی که شوهردارن وشوهراشو ...

کسی شمارو مجبور کرده بیاید نظر بدید؟!وقتی با یه تاپیک اذیت میشین میتونین بی تفاوت رد بشید و توجه نکنید نه اینکه خودتونو موظف بدونین تو هر بحثی دخالت کنین و سرزنش کنین کاریه که شده اتفاقیه که افتاده سرزنش شما جز بدتر کردن حال این بنده خدا نتیجه دیگه ای نداره 

اولین کاری که باید بکنی اینه که بری ازاون دکتر شکایت کنی و حتی اگه پولتم پس نگرفتق حداقل دیگه بهش اجازه این عمل رو ندن 

دوما با یه دکتر مجرب صحبت کن ببین که الان اینطوری شده برای سلامتیت خطرناکه یا نه اگه خطرناکه پیوند بزن اگه نیست کلا بیخیالش شو و خودتو همینطوری دوست داشته باش اندام های خصوصی کلااااا بخوای ازلحاظ زیبایی درنظر بگیری اصلا زیبایی ندارن پس هیچکس نمیاد بگه وای چقدر زشته و فلانه 

با دکتر دومی مشورت کردم گفت نه لازم نیست پیوند

خب پس انقدر برای خودت درگیری ذهنی درست نکن کسی که بخواد با ادم ازدواج کنه باید ادمو بخاطر خودش بخواد همونجوری که هست بخواد 

کسی هم که دنبال ایراد گرفتن باشه از خداهم ایراد میگیره 

فقط فکر شکایت باش