2733
2734
عنوان

مادر شوهرم ابرومون رو برده 😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه بابا زشت نیست پیرزنه خب دلش توجه میخوادعمل سختی داشته

۵۶  پیرزن نیست که خواهر. 

توجه بخواد درسته  حالا لباسش نزنه بالا نمیشه؟!

داروش نشون میده حرف میزنه بسه دیگه.

مادر منم دوست داره خودشو میزنه مریضی و بی‌حالی کاریش نداشته باشیم 

واه چرا باید بی حیا باشه شاید از سر سادگیش اینکارو میکنه میدونی بی حیا ب کی میگن؟

حتما نباید به اوجش برسه که بگن بی حیا عزیزم 

اینم یه درجه از بی‌حیایی حساب میشه 

درسته عمل کرده و دلش توجه میخواد 

ولی حالا لباسشو بالانزنه نمیشه؟! حتما باید جلو هرکی که میبینه لباسشو بزنه بالا؟! خب این ینی خیلی براش مهم نیست بدنش رو کسی ببینه یا ن اگه مهم بود همچین کاری نمی‌کرد حالا همینکه داروهاشو میاره نشون میده تعریف میکنه کافی نیست نمیشه فقط همینکارو بکنه دیگه لباسشو بالا نزنه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
حتما نباید به اوجش برسه که بگن بی حیا عزیزم  اینم یه درجه از بی‌حیایی حساب میشه  درسته ع ...

من مطمئنم اون جلوی مردا اینکارو نمیکنه استارتر عزیز ببین با این تاپیک و توضیحت مردم رو ب اشتباه میندازی و قضاوت نابجا میکنن گناهش میوفته گردنت تو اون دنیا باید پاسخگو باشی 

من مطمئنم اون جلوی مردا اینکارو نمیکنه استارتر عزیز ببین با این تاپیک و توضیحت مردم رو ب اشتباه میند ...

چمیدونم اسی میگه هرکی از همسایه ها و فامیل رو ببینه اینکارو میکنه اشی هم برا همین خجالت میکشه ولی نمیتونه چیزی بهش بگه 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕