2752
2734
خیلی سخت بود عزیزم مشاوره میکردم و الان بهت بگم توی شهر غریب تنهام دقیقا۲ساله که گذاشتمشون کنار ،خیل ...

الهی قربونت بشم غریبی وای خدابهت کمک کنه من خانوادم خیلی بین منوخاهرم فرق میزارن برای بچش کادوگرون میاره برای بچه های من ارزون میاره

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی قربونت بشم غریبی وای خدابهت کمک کنه من خانوادم خیلی بین منوخاهرم فرق میزارن برای بچش کادوگرون م ...

فداتشم گلم هم غریبم هم شوهرم دوهفته ۲۰روز میره ماموریت،از این تبعیضها همه جاهست عزیزم خونواده ما پسردوستن خواهرمم بچه اول خبلی تحویلش میگیرن ولی همیشه من از بچگی خار بودم چون ناخواسته بودم انقد با کاراشون دلمو شکوندن که خدا بدونه...

فداتشم گلم هم غریبم هم شوهرم دوهفته ۲۰روز میره ماموریت،از این تبعیضها همه جاهست عزیزم خونواده ما پسر ...

دقیقاشرایط منم همینه اماخدت۱دونه برادرموگرفت

2731
دقیقاشرایط منم همینه اماخدت۱دونه برادرموگرفت

خدارحمتش کنه گلم،خیلی سخته خودت برای خودت هم پدرباشی هم مادرهم خواهربرادر،یه تنه باید جای همه رو پرکنی،یوقتا فکرمیکنم کسی مث من انقدبی پشت پناه نیس

خدارحمتش کنه گلم،خیلی سخته خودت برای خودت هم پدرباشی هم مادرهم خواهربرادر،یه تنه باید جای همه رو پرک ...

😭😭😭😭😭😭آخ جیگرم الوگرفت