2733
2734
شما مهندس کامپیوترید؟! میتونید کمکم کنین  ی سیدی رفته داخل لپ تاب اصلا درنمیاد هرچی دکمشو میز ...

احتمالاً رایترتون خراب شده یا گیر کرده یه سوزن بردارید و در درب رایترتون یه سوراخ هست واردش کنید باید باز بشه نشد باید بره تعمیر

سوال دوم برای فهمیدن اطلاعات ویندوز رو مای کامپیوتر راست کلیک کنید و پروپرتیز رو بزنید

سوال سومباید نسخه ویندوز هر قندشکنی رو دانلود و نصب کنید از تلگرام یا گوگل یا گیت هاب و...

و سوال آخر مرجع برنامه های ویندوز سافت ۹۸ هست و چند سایت دیگه هر برنامه ای خواستید در گوگل سرچ کنید برای ویندوز

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زدم نمیاره اصلا لینک دانلودش

چون باید از فروشگاه ماکروسافت دنبالش بگردید

بهتره داخل ویندوز سرچ کنید اسم برنامه رو و شات بدید از نتیجه

مرد،اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر،شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای
چون باید از فروشگاه ماکروسافت دنبالش بگردید بهتره داخل ویندوز سرچ کنید اسم برنامه رو و شات بدید از ...

خیلی ممنونم واقعا کمک کردین مشکلم حل شد

نتم تموم شد تشکر کردم ازتون اما دیدم ثبت نشده نظرم

2731