2733
2734
شهر ما هم هنوز گرم نشده تازه آخر هفته خیلی سردتر میشه ،بهتر گرما بده

آفرین

اسی ببین یادبگیر ناشکری نکن 😂

سوختیم تو گرما والا

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آفرین اسی ببین یادبگیر ناشکری نکن 😂 سوختیم تو گرما والا

از گرما بدم میاد ولی دوس دارم این بخاری بردارم چیه مث تانک تو خونست البته اینکه پاهامم یخ میکنه دوس دارم گرما بیاد بی دلیل نیست😁

2731
دیگه شما حتما جنوبی 

خوزستانم . کلا ما توی سال دو تا فصل داریم ، 9 ماه تابستون ، 2،3 ماه هم بهار . حالا این وسط دو ، سه هفته هم ممکنه سرد بشه که امسال نشد 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
از گرما بدم میاد ولی دوس دارم این بخاری بردارم چیه مث تانک تو خونست البته اینکه پاهامم یخ میکنه دوس ...

خب عزیزم یخ کردن پا فکر کنم از کم خونی باشه 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
اونو دارم با هم دوستیم 😊چندین ساله

گلم تقویت کن خودتو گرمیجات هم بیشتر بخور

آخه من تو هوای خیلی گرم هم بعضی وقتا بخاطر همین پام یخ میکنه وگرنه ربطی به گرما نداره

گلم تقویت کن خودتو گرمیجات هم بیشتر بخور آخه من تو هوای خیلی گرم هم بعضی وقتا بخاطر همین پام یخ میک ...

قرص میخورم شیره  کشمش  ولی خب دکتر گفت بخاطر اینه که ذخیره آهنت پایینه  

من خودم پوستم روشنه رنگ رو پریده هم میشم دیگه بدتر بخاطر این مشکل 

قرص میخورم شیره  کشمش  ولی خب دکتر گفت بخاطر اینه که ذخیره آهنت پایینه   من خودم پوس ...

عزیزم امیدوارم درست بشه