2733
2734
عنوان

شمام روزی که فهمیدید خاستگار میخواد بیاد براتون؟؟؟؟ کپشن

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از راهنمایی های خوب تون چیز بیشتری هست که باید اجراش کنم؟؟❣️❣️🧸

استایلت رو مینیمال انتخاب کن ، رنگ های ملیح. ی ارایش صورتی یا تناژ گلبهی و روشن ک پوستت رو شاداب نشون بده ... ی صندل راحت و نیم پاشنه بپوش ک اذیت نشی موق راه رفتن، سینی چای رو تزیین کن. اگه دسر درست میکنی تو ظرف بصورت شیک سرو کن .. سعی کن مثلا دیزاین سینی چایت با گل باشه و همرنگ لباست ... خوش رو باش کم حرف بزن . لبخند بزن . از قبل همه پذیراییارو بچین روی میز ک خیلی تو رفت و امد نباشی . دیگه چی میخوای بدونی؟؟

استایلت رو مینیمال انتخاب کن ، رنگ های ملیح. ی ارایش صورتی یا تناژ گلبهی و روشن ک پوستت رو شاداب نشو ...

واییییی واقعا ممنونم از راهنمایی به شدت عالی توننن 😍😍❤️

انقدر کامل توضیح دادید فکر نمیکنم چیزی مونده باشه 🧸❣️

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙
2731
کنار بیایم؟ مگه چیه که کنار بیایم

یعنی خب اولین باره یه همچین اتفاقی و استرس دارین چطوری استرس رو برطرف کردین یه همچین چیزی !😊

میگن هفت ثانیه بعد مرگ همه چیو میبینیم!! فکر کنم پس کربلا رفتنم دوبرابر میشه چون دوباره روی ماه اربابم رو میبینم ❤️‍🩹🙂💫💙