2752
2734

وای اسم کاربریت😁

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به شوهرت میگی خنگ نادون و میخای ازش جدا شی 

به مادرت میگی دیوانه و روانی 

الانم آرزوی مرگ پدرتو داری 

بنظرم خودت بیشتر به مشاور نیاز داری

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
به شوهرت میگی خنگ نادون و میخای ازش جدا شی  به مادرت میگی دیوانه و روانی  الانم آرزوی مر ...

عزیزم این طور نگو ممکنه الان پدر وخانواده خوبی داشته باشی ولی در آینده فرزندات شاید پیش آومد زخم زبون میزنی مراقب باش کارما هستتا

2731
عزیزم این طور نگو ممکنه الان پدر وخانواده خوبی داشته باشی ولی در آینده فرزندات شاید پیش آومد زخم زبو ...

من پدر ندارم ولی آرزو داشتم بود و باهام دعوا میکرد 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅
فكر ميكني خدا گوش ميكنه كه ببينه ما چي ميخوايم؟ اگه اينطور بود كه پدرم رو نميگرفت و چراغ خونمون رو ...

عزیزم پدر منم ناگهانی فوت شد.این چ حرفی ه.دل فقط با یاد خدا روشن میشه

واسا پدرت قران بخون تا دلت اروم بشه و روحشون شاد

کسی که پدر مادر خوب داره هیچ وقت امثال استارتر رو نمیتونه درک کنه پس لطفا نصیحتش نکنه

تو دعوا اومدم تاپیک زدم اومدن زخم زبون زدن ک خودت مشکل داری یعتی من خودم صدای دعوا و فش می‌شنوم یعنی واسه خودم خورده شیشه میبینم خودم صدای گریه میشنوم؟

تو دعوا اومدم تاپیک زدم اومدن زخم زبون زدن ک خودت مشکل داری یعتی من خودم صدای دعوا و فش می‌شنوم یعنی ...

کسی که پدر مادر خوب داره هیچ وقت دیگران رو نمیتونه درک کنه براش میره بالا منبر نصیحتش کنه! 

بهشون بگو اگه مشکل داری از زندگی کردن با پدرت اینطوری شدی

بگو اگه مشکل روحی پیدا کردی از دست باباته!

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید.....