2733
2734
من اقدام کردم چند ماه الان باز حالت تهوع و اسید معدم بالا ولی میدونم چندروز دیگه پریود میشم هیچ‌ مشک ...

من تنبلی داشتم گلم 

ولی وقتی اقدام دارین تو زمان ازاد شدن تخمک و تخمک گذاری حتما ی بالش کوچیک زیر کمرت بزار موقع اقدام 

و بعدش ک تموم شد از جات پا نشو نیم ساعت پاهاتو بالا بگیر 

بعد نیم ساعتم بخواب تا صبح بعضی خانم ها هستن ک سرعت حرکت تخمک تو بدنشون کنده با این روش حامله میشن 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بگو جانم چیکار کردی

ماه اول متفورمین شروع کردم روزی دوتا 

از روز سوم پریودم لتروزول روزی سه تا دوتا صبح یکی شب 

قرص اووژن برا تقویت تخمدان 

رسیدم ب روز سیزده تخمک داشتم امپول hcg  زدم ولی ازاد نشد تخمک و من پریود شدم 

دوباره از روز سوم لتروزول شروع کردم روزی سه تا دوتا صبح یکی شب دو بسته برام نوشته بود روز اخر دوتا میمونه 

ب همراه امپول hmg  روز پنج و هفت و نه بعد روز سیزده رفتم تخمک داشتم ب چ بزرگی 

دوتا  hcg زدم همزمان تا ازاد شد بعد ۱۲ ساعت بعدش اقدام باید داشت بعد۲۴ ساعت بعدش تا ی هفته ی روز درمیان ولی من از استرس ک بگیره هرشب اقدام داشتم 

موقع اقدام ی بالش کوچیک زیر کمرم میزاشتم بعد تموم شدنش نیم ساعت پاهام بالا بود بعدشم تا صبح میخوابیدم 

بعضیا میگن عفونت میاره من یکی تجربه داشتم اصن عفونت نگرفتم 

بعضی از خانم ها اسپرم داخل بدنشون کند حرکت میکنه با این کار هرجور باشه خودشو به تخمک میرسونه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
اها من میترسم بمونه تا صب عفونت بگیرم

ن گلم من خودم تجربع اش داشتم عفونت نگرفتم بخدا

ماه اول متفورمین شروع کردم روزی دوتا  از روز سوم پریودم لتروزول روزی سه تا دوتا صبح یکی شب&nbs ...

ماه دوم اقدامم همچنان متفورمین خوردنا ادامه داشت یادم رف بنویسم

درمان تنبلی تخمدان فقط کاهش وزن و اصلاح سبک زندگیه همین  الکی ام آمپول و اینا نزن

من با امپول زدنا حامله شدم کسی ام ک ب شدت کم وزن بودم و هستم همچنان سبک زندگیمم حتی عوض نکردم 

تنبلی اگ دکتر رفتی باید داروهاتو بخوری سر ساعت و بموقع

ان شاءالله اينبار برات مثبت باشن بحق فاطمه الزهرا

ممنونم مهربونم😍🙏 همچنین شما و همه دوستایی که منتظرن، انشاالله این ماه بیای تاپیک بزنی و خبرهای خوب بهمون بدی 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

واریکوسل خفیفشم مشکله.من شوهرم همه ازمایشش خوبه ولی واریکوسل دوبار عمل کرد بازم درد داره و باردار نمیشم.من تخمک هم داشتم ی ماه های ولی باز نشد پس هردو مشکل دست ی دست هم میدن