2733
2734
عنوان

ماه اول بارداریم اشتهام خیلی زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 43 پست
تاریخ آخرین پریودت کی هستش؟ من ۱۳ فروردین پریود شدم الان باردارم 

بسلامتی عزیزم تقریبا با همیم شاید دو روز  زودتر از شما نی نی من ب دنیا بیاد😍..ان شاءالله سالم و تپل مپل بیاد بغلت و بارداری خوبی داشته باشی❤❤❤❤🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطور؟یعنی اشتها زیاد بشه پسره؟خدا کنه سالم باشه..من اولش ک اقدام کردم رژیم پسرزایی گرفتم حالم بد شد ...

انشالله خدا به خودت و.بچهات تندرستی بده

گفتمش دوستت دارم گفت محبت دارید ای به گورِ پدر آنکه ادب یادش داد:)  
۱۱ فروردین اولین روز آخرین قاعدگیمه

😍😍😍😍پس باهمیم 😍😍😍♥️♥️♥️

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂
2731
بسلامتی عزیزم تقریبا با همیم شاید دو روز  زودتر از شما نی نی من ب دنیا بیاد😍..ان شاءالله سالم ...

ممنونم مهربونم همچنین نی نی خودت😍😍😍♥️♥️♥️الهی ک خوش قدم باشه😍😍😍♥️♥️♥️

شما هم hcg زدین؟ آخه زود فهمیدین بخاطر همون میپرسم 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂
ممنونم مهربونم همچنین نی نی خودت😍😍😍♥️♥️♥️الهی ک خوش قدم باشه😍😍😍♥️♥️♥️ شما هم hcg زدین؟ آخه زو ...

ممنون عزیزم همچنین😍😍😍ن نزدم ..دوماه پیش ۲۵بهمن بود برا اولین بار فک کنم آمپول hmg یا منوتروپین زدم زدم روز هفتم پریودیم بود ک مراجعه کردم ب دکتر برام لتروزول هم نوشت گف دیر اومدی چون الان برات تجویز کردم روزی سه تا بخور و ترسیدم نخوردم..بیشتر ترسیدم چندقلو باردار شم..این ماه هیچی مصرف نکردم حتی استامینوفن..هاله ای ک افتاده بود انقد کمرنگ بود ک ب زور دیدمش همون اولای لانه گزینی بود فک کنم..کلا تو اقدامم غیر از همون یه دونه آمپول hmg هیچی نزدم فقط اقدام اولم برام دوفاستون نوشت گف اگه باردار شدی سقط نشه ک وقتی خوردم انقد حالم بد شد رفتم دکتر گف ممکن بود خونت لخته شه بهت نمیسازه نخور..اون آمپول اچ ام جی هم بعدش پایین شکمم خیلی درد گرفت..شوهرم گف هیچ وقت دیگه چیزی مصرف نکن 

ممنون عزیزم همچنین😍😍😍ن نزدم ..دوماه پیش ۲۵بهمن بود برا اولین بار فک کنم آمپول hmg یا منوتروپین زد ...

آها پس خدارو شکر طبیعی باردار شدی💖

هاله بی بی چک منم به زور مشخص بود ، دیروز ازمایشم مثبت شد

این همون کاربریه ک ۲۵ ماه رمضان امسال پستتو دیدم خدا خیرت بده من همون روز ک ۲۵ ماه رمضان بود دیدمش و ...

انشاالله  نی نی تو سالم بغل بگیری❤

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
ممنون عزیزم ان شاءالله❤❤❤❤مرسی ک ۲۵ ماه رمضان اطلاع رسانی کردی خیلی برات دعا کردم🌼🌼🌼

مرسی منم از یه دوست که نوشته بود دیدم انجام دادم خودمم تازه باردارم هفت هفتمه  انشاالله  نی نی هامون سالم بیاد بغلمون 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
مرسی منم از یه دوست که نوشته بود دیدم انجام دادم خودمم تازه باردارم هفت هفتمه  انشاالله  ن ...

مرسی عزیزم ان شاءالله نی نیت سالم بیاد بغلت ❤❤❤❤ان شاءالله همه منتظرا ب آرزوشون برسن🙏🙏🙏🌼🌼🌼🌼

مرسی عزیزم ان شاءالله نی نیت سالم بیاد بغلت ❤❤❤❤ان شاءالله همه منتظرا ب آرزوشون برسن🙏🙏🙏🌼🌼🌼🌼

امین  شما چند هفته تونه

امین  شما چند هفته تونه

اولین روز آخرین پریودیم پریودیم ۱۱ فروردین بود و ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ فروردین اقدام کردیم...اگه اونجوری حساب کنم الان ۱۸ روزمه یعنی دو هفته و ۴ روز