2733
2734
عنوان

میخوام از خانوادم شکایت کنم لطفاااا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 39 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چي نوشته بودن توي پيام؟

برادرم ب خواهرم نوشته‌ بود فلانی راضی شد بیاد دکتر یا خودم دارو بگیرم بدین بهش ؟ منظورش دارو دادن یواشکی بود

در صورتی ک من خودم گفتم با خواهرم هر دو بریم ی راست روانپزشک , خودم حتی ی دکتر نزدیک خونه پیدا کردم ولی هر چ قدر التماس و گریه کردم بیا بریم , خواهرم گفت من نمیام 

اون وقت خواهرم رفته ب دروغ ب برادرم گفته فلانی گفته دکتر نمیام

داستانش مفصله .. کلا قضیه سر بیماری روان خواهرمه ک ۱۰ ساله من رو بیمار جلوه داده جلو همه . همه هم باورشون شده . الان دیگه میخوام مقابله کنم با کاراشون

خاهرت بيماريش چيه

نمیدونم عزیزم واسه همین پافشاری کردم بریم روانپزشک تا بدونم اصلا خواهرم چشه , چرا انقدر با من بد و دشمنه

حرف دکتر رفتن ک میشه خیلییییی میترسه و اصلا قبول نمیکنه ک بیاد 

من میگم مگه نمیگی من مریضم ؟ بیا دو تایی بریم دکتر . هر دو حرفامون رو بزنیم ویزیت بشیم . دکتر تشخیص میده کی بیماره و باید دارو بخوره یا بستری بشه. میگه من اصلااااا نمیام 

بعد ب برادرم گفته ک فلانی قبول نمیکنه دکتر بیاد , دارو بیار خودت

منم واقعا خسته شدم , میخوام ب خاطر این کارشون شکایت کنم ک همه حقایق هم رو بشه

نمیدونم عزیزم واسه همین پافشاری کردم بریم روانپزشک تا بدونم اصلا خواهرم چشه , چرا انقدر با من بد و د ...

شايد داداشت فقط داره با اون همراهي ميكنه يعني ب حرفاش گوش ميده و نظرش نسبت ب تو اين نباشه