2733
2734
عنوان

نظرتون درباره مهدی احمدوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دوسش ندارم‌ولی چون‌معشوقم از اهنگاشش خوشش میاد منم ناخواسته با تموم نفرتم ب پاپ این چیزا از اهنگا ...

وای چراا😂بیا آشتی بدمت،آهنگاش خیلی خوبه من آواز قو رو دوست دارم خیلی

دختر جان... تحصیلاتت، شغلت و پولت؛ هرگز یه روز صبح بیدار نمیشه...تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه بره! به آرزوهات بچسب، باور کن پسرا جایی نمیرن! 
2731
خیلی دوسش دارم صداش عالمی داره اماااهنگ قبلنشا بیشتر دوس داشتم بازم اونارا گوش میدم بیشتر

منم اهنگای قدیمیش دوست دارم

دختر جان... تحصیلاتت، شغلت و پولت؛ هرگز یه روز صبح بیدار نمیشه...تصمیم بگیره که یهویی ولت کنه بره! به آرزوهات بچسب، باور کن پسرا جایی نمیرن! 
من عاشسشقشششم شادمهرم خیییلییییی.توماشین اهنگاشونو میدارم شوهرم میگه واااای دیوانم کردی بسه

یه پلی لیست جدا دارم براش😍

من شبا نمیتونم اهنگ گوش کنم.   اتفاقا همین الانم دارم مداحی و سینه زنی گوش میدم

عادت بدی دارم بعضی موقع ها بدون اهنگ خوابم نمیبره🙁

آهنگاشو گوش نمیدم ولی کلا آدم بی حاشیه ای هست بر خلاف اکثر خواننده ها 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
آهنگاشو گوش نمیدم ولی کلا آدم بی حاشیه ای هست بر خلاف اکثر خواننده ها 

اره کلا چیزی از زندگی خصوصیش در دسترس نیست😂