2752
2734
عنوان

چقد با این عکس موافقین

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 69 پست
من اخرش مجبور شدم شوهرم و تعهد ازش بگیرم ک بعدش خیلی رفتارش بهتر شد ولی این حقوق بنظرم واجبه دلایلش ...

دور از جون همسرت بمیره هم مهریه ت بدردت می‌خوره 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
من اخرش مجبور شدم شوهرم و تعهد ازش بگیرم ک بعدش خیلی رفتارش بهتر شد ولی این حقوق بنظرم واجبه دلایلش ...

خوب تو همین مورد ارث دقیقا فقط مهریه به درد خانوم میخوره بدون مهریه با تمام حق طلاق و کار شما سهم کمی از دارایی شوهر دارین 

اتفاقا در همین موردی که خودتون ذکر کردین که ارث هست بهترین اپشن مهریه بالاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا. خانوم شاغل خودش دارایی و ملک میخره یعنی به عنوان حق هم نباشه به هر حال حداقل به اندازه درآمد ...

باورکنید خانم هایی دیدم ک بعد ۳۰ سال زندگی و کارکردن هیچی ندارن بسکه از رو صداقت تمام و کمال ب مردشون کمک کردن 

منم موافق حق طلاق نیستم

نباید ب سادگی ب مرد اجازه خروج از زندگیو داد

دور از جون همسرت بمیره هم مهریه ت بدردت می‌خوره 

شاید اما دودوزه باز تر از این حرفان خانوادش ممکنه هر بامبولی درارن تا ما دعوامون میشد مادرش سریع میومد شوهرمو میبرد ک ازش نامه بگیره خونه رو پس بگیرن من سندو نمیدادم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
2731
خوب تو همین مورد ارث دقیقا فقط مهریه به درد خانوم میخوره بدون مهریه با تمام حق طلاق و کار شما سهم کم ...

بنظرت چقدشو میدن خانواده شوهر من ب شدت دودره بازن یعنی از اینکارا خیلی میکنن پسر خاله شوهرم ک جدا شد زنشو نابود کرد و جداشد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
باورکنید خانم هایی دیدم ک بعد ۳۰ سال زندگی و کارکردن هیچی ندارن بسکه از رو صداقت تمام و کمال ب مردشو ...

بله منم دیدم دیگه اون خانوم آنقدر ساده  با داشتن کل حقوق بازم نمیتونه کاری بکنه چون اینکه ثابت بشه مرد این دارایی رو از کجا آورده و کی به نامش شده کار راحتی تو سیستم دفتری سنتی ایران نیست مرد میتونه ادعا کنه که همش ارث بوده براش یا اندازه دارایی بدهی داره کلی هم چک و سفته بیاره 

دوست من پزشک هست اما بینهایت ساده برادراش کل ارثش  رو بالا کشیدن 

دو بار ازدواج کرد هر دوبار شوهراشون خیلی پولدار بودن هر دوبار جدا شد بدون قرونی مهریه یا دارایی 

در کل آدم ساده همه جا کلاهش پس معرکه است حالا تمام حق و حقوق با مهریه بالا بهش بدن 

فقط کافیه سر لج بیفتن ب هیچ صراطی مستقیم نیستن

دقیقا ولی ادم حقوقشو بگیره ی چی داره بزنه تو دهنشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرت چقدشو میدن خانواده شوهر من ب شدت دودره بازن یعنی از اینکارا خیلی میکنن پسر خاله شوهرم ک جدا شد ...

خانواده شوهر قرار نیست بدن اولین چیزی که قانون از دارایی مرد جدا میکنه مهریه زن هست دست خانواده شوهرت نیست که بدن یا ندن 

بعد بقیه دارایی اگر چیزی بمونه میزه تو قانون تقسیم ارث 

خانواده شوهر قرار نیست بدن اولین چیزی که قانون از دارایی مرد جدا میکنه مهریه زن هست دست خانواده ...

ببین خانواده شوهرم از قاضی بگیر تا وکیل و .... دارن اونم از گردن کلفتاش 

بعد بارها وسط دعوا از دهن شوهرم رفته که مادرم گفت نامه بدم بش گفت نامه بدم بهش و بارها اینو تکرار میکنه اعتباری نیست ک نگرفته باشن نامه و اینا ازش 

چون ی خونه دیگه داشت یهو سندشو خونه پدرشوهرم دیدم ک تغییر مالکیت دادن ب اسم مادرش 

ادم باید همه جوانب و در نظر بگیره مهریه اگه مالی نداشته باشه نمیدن تمام 

ولی اگه مثلا حقی مث حق طلاق باشه حقی مث تحصیل و حضانت و ... باشه در طول زندگی نمیتونه هر فشاری دلش خواست رو تو بیاره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40