2733
2734
عنوان

امشب ازون شباست که دلم خیلی هواشو کرده💔

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 23 پست
عزیزم اهل کجایی

اهل مشهد نیستم 

پری روز از یه شهر دیگه رفتم، فقد برای حاجتم 

دعا کن امام رضا دست خالیم نزاره

هنوز مشهدم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مشهد زندگی میکنم

خوشبحاااااااالت اینو جدی میگمممم   

داستان زندگیم❤️من یه مادر دختر چهار ساله ام که پارسال وحشتناکترین اتفاق برام افتاد جلوی چشم در یه لحظه دخترمو  دیدم جلوی چشمم باروغن سوخت چنان سوخت که ترسیدم هیچ وقت خوب نشه نصف صورت چشم وابرو چونه ووسینه وانگشتانش تصور کنید که من حتی سرمو از شدت غصه به دیوار میکوبیدم که نکنه خوب نشه ستا دکتر بردم خوب نشد پولی هم نمونده ومن بیقرار یه بار یهوو پیش یه خانم مهربونی گفتم واونم هزینه روتقبل کردن دخترم خوب شد من ب رسم مهربانی توکارم کمترین قیمت میگم شاید کسی نداشته باشه حتی وقتی رفتم متافیزیک اینا برخلاف هزینه زیاد قیمتای فالمو بیست تا سی تومنه تو بافت وشنیون هم همینطور تا مهربانی پا برجا بماند..‌‌.❤️
اهل مشهد نیستم  پری روز از یه شهر دیگه رفتم، فقد برای حاجتم  دعا کن امام رضا دست خالیم ن ...

دعاااات میکنممم بحق جوادش دلشکسته برنگردی الهی

داستان زندگیم❤️من یه مادر دختر چهار ساله ام که پارسال وحشتناکترین اتفاق برام افتاد جلوی چشم در یه لحظه دخترمو  دیدم جلوی چشمم باروغن سوخت چنان سوخت که ترسیدم هیچ وقت خوب نشه نصف صورت چشم وابرو چونه ووسینه وانگشتانش تصور کنید که من حتی سرمو از شدت غصه به دیوار میکوبیدم که نکنه خوب نشه ستا دکتر بردم خوب نشد پولی هم نمونده ومن بیقرار یه بار یهوو پیش یه خانم مهربونی گفتم واونم هزینه روتقبل کردن دخترم خوب شد من ب رسم مهربانی توکارم کمترین قیمت میگم شاید کسی نداشته باشه حتی وقتی رفتم متافیزیک اینا برخلاف هزینه زیاد قیمتای فالمو بیست تا سی تومنه تو بافت وشنیون هم همینطور تا مهربانی پا برجا بماند..‌‌.❤️
منم همینطور تاحالا نرفتم

چندسالته

دعاااات میکنممم بحق جوادش دلشکسته برنگردی الهی

دعا کن ضامن دلم شه 

واقعا دلم شکسته 

به جوادش قسمش میدم برام ضمانت کنه و واسطه شه پیش خدا

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
میری عزیزم تو از خیلیایی که میرن زیارت ولی با جون دل نه هزار قدم جلوتر تو دل امام رضا جا داری مگه می ...

تو نمیدونی حال الانموووو عین اون مادری ام که بچشو ازش گرفتن همونقد بیقرارممم   دم عید که میشه تا بعد اربعین همش کارم گریست خیلی دلم تنگه خیلییی